علت تصادف مرگبار نوید محمدی ، دارنده مدال طلای المپیک جوانان

نوید محمدی ورزشکار و دارنده نشان طلای کاراته المپیک جوانان ۲۰۱۸ آرژانتین بر اثر تصادف در تونل کوهسار گذشت.

علت تصادف مرگبار نوید محمدی ، دارنده مدال طلای المپیک جوانان - The cause of deadly accident of Navid Mohammadi

علت تصادف مرگبار نوید محمدی ، دارنده مدال طلای المپیک جوانان – The cause of deadly accident of Navid Mohammadi

به گزارش آسمونی:احمد مبارکی، رئیس هیأت کاراته استان فارس درباره علت این سانحه اظهار کرد: این کاراته کا ساعت ۲ بامداد امروز در حالی که با خودروی پراید هاچ بک در اتوبان کوهسار شیراز در حال رانندگی بود به علت سرعت زیاد در پیچ خطرناک پس از تونل کوهسار از مسیر خارج و خودرواش واژگون شد.

او افزود: بر اثر شدت این سانحه نوید محمدی کاراته‌کای با آتیه تیم ملی که قرار بود با وجود داشتن ۱۸ سال در اردوی تیم ملی بزرگسالان نیز حاضر شود، در دم جان سپرد.

مبارکی خاطرنشان کرد: وی مدال طلای المپیک جوانان ۲۰۱۸ و مدال‌های مختلف آسیایی و جهانی را در کارنامه خود داشت که با رفتن وی، کمر کاراته استان فارس شکست. پدر او مربی‌اش بود و متأسفانه در شوک این حادثه ناگهانی به سر می‌برد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در این سانحه افراد دیگری نیز در وسیله نقلیه وی حضور داشته‌اند یا خیر؟ گفت:خیر.نوید تنها فرد حاضر در ماشین بوده که به علت رانندگی با سرعت بالا کنترل وسیله نقلیه از دستش خارج شده است.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ایسنا

دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: سلامی
  16 خرداد 1398

  زمانی که اینگونه تصادفات را می بینم حالم دگرگون میشود سخنی دارم با پدر ومادرها که دچار ضربه روحی شدیدی میشوند بیایید به فکر چاره باشیم
  فرزندان از ما الگو میگیرند هنگامی که پشت رل خودرو میشینیم پارا روی گاز گذاشته وبرای خودنمایی و نشان دادن مهارت وقدرت خود قوانین راهنمایی ورانندگی واجتماعی را نادیده میگیریم درحالیکه خانواده خودرا به همراه داریم آنها از ما الگو میگیرند بیایید یک بار شده خودمان را قضاوت کنیم اعمال ورفتار ما را دیگران می بینند وما الگوی یک خانواده هستیم آنها رانندگی را بیشتر از پدران خود تقلید میکنند
  با عرض پوزش از شما بزرگواران
  باور کنید این حادثه تا عمق جانم اثر کرد

نظر خودتان را ارسال کنید