فینال جام حذفی ؛ پرسپولیس 1 – 0 داماش ؛ جشن و جنجال !

بعد از کلی مشکلات ایجاد شده بر روی سکو ها و اعلام لغو شدن بازی ، در نهایت با نظر فتاحی بازی دو تیم پرسپولیس و داماش گیلان در ورزشگاه فولاد آرنا برگزار شد .

به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار دو تیم پرسپولیس و داماش در نهایت بعد از کلی کشمکش و در گیری طرفداران و مشکلات بوجود آمده در ورزشگاه برگزار شد و طی آن تیم پرسپولیس موفق شد از سد داماش گیلان عبور کند و دومین عنوان قهرمانی خود را در این فصل از آن خود کند .

در بازی ای که به نظر نمی رسید زور تیم داماش گیلان به پرسپولیس بچربد ، تیم پرسپولیس با حداقل اختلاف ، موفق شد بازی را پیروز شده و جام قهرمانی را بالای سر ببرد . این تیم در دقیقه 23 روی ضربه آزاد اعلام شده ، موفق شد روی ضربه علی علیپور و اشتباه دروازه بان تیم داماش در چیدن دیوار دفاعی و جایگیری بد او ، به تک گل مسابقه دست پیدا کند .

در ادامه تیم پرسپولیس باز هم موفق شد دروازه تیم داماش را باز کند اما گل این تیم مردود اعلام شد . روی ارسال ضربه آزاد در دقیقه 71 توسط عالیشاه ، توپ به درون محوطه جریمه ارسال شد که برخورد بودیمیر با دروازه بان خطا اعلام شد و توپی که توسط نوراللهی وارد دروازه شد مردود اعلام شد تا در نهایت تیم پرسپولیس با همان تک گل به کار خود در این دیدار خاتمه دهد .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید