آموزشگاه سئو | بهترین آموزشگاه سئو در تهران

سئو فرآيند ساده‌ای نيست که به راحتی پياده‌سازی شود زيرا نيازمند دانش زياد، علم پيش زمينه‌ای و صبر است. در این قسمت از آسمونی سعی بر آن شده تا ویژگی ها و خدمات آموزشگاه های سئو توضیح داده شود.

آموزشگاه سئو

آموزشگاه سئو

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است و می توان آن را بصورت زیر تعریف نمود:

سئو (بهينه‌سازي موتور جستجو) به معناي فريب و يا دستکاري موتور‌هاي جستجو با روش‌هاي غير معقول نيست. آن‌ را براي کمک کردن به بهبود ارتباط وب سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبه‌بندي بالا، ايجاد شده‌اند.

سئو فرآيند ساده‌اي نيست که به راحتي پياده‌سازي شود زيرا نيازمند دانش زياد، علم پيش زمينه‌اي و صبر است. موتور‌هاي جستجو با تغيير مداوم الگوريتم‌هاي رتبه‌بندي خود غير قابل پيش‌بيني هستند؛ بنابراين وظيفه مهندسين سئو بروز نگه داشتن اطلاعات خود در اين زمينه است. آموزش سئو یکی از گام های اصلی و مهم در شروع کسب و کار است ، در این بخش از آسمونی به بررسی آموزشگاه های خوب سئو میپردازیم.

ویژگی آموزشگاه سئو خوب

آموزشگاه های سئو برجسته در تهران باید متد روز دنیا را در خود داشته باشند و به بهترین شکل ممکن آن ها را آموزش دهند ، الگوریتم ها و سیستم های گوگل را شناسایی کنند و همیشه در حال آپدیت کردن اطلاعات خود در این زمینه باشند تا بتوانند آموزش های صحیح و کاربردی را ارائه بدهند. همچنین داشتن کلاس های خصوصی و عمومی که با توجه به نیاز های متقاضیان فراهم شده باشد به همراه مدرس های با تجربه و حرفه ای نیز از ویژگی های یک آموزشگاه سئو خوب است.

خدمات آموزشگاه سئو

 1. آموزش مقدماتی و پیشرفته سئو
 2. آموزش های پایه ای سئو
 3. آموزش سئو داخلی و خارجی ( on page و out page )
 4. آموزش تعیین استراتژی سایت
 5. آموزش سئو وردپرس
 6. آموزش موبایل فرندلی بودن وب سایت
 7. آموزش بهینه سازی فاکتورهای سئو خارجی
 8. آموزش استفاده از داده های ساختار یافته
 9. آموزش محتوای صفحات
 10. آموزش بهینه سازی کدهای سایت
 11. آموزش بک لینک
 12. آموزش بهینه سازی تصاویر سایت
 13. آموزش آنالیز ساختار سایت
 14. آموزش آنالیز سئو خارجی
 15. آموزش بهینه سازی محتوای سایت
 16. آموزش بهینه سازی سایت مپ آموزشگاه سئو

آموزشگاه سئو

قیمت دوره های آموزشگاه سئو

قیمت های متفاوتی برای دوره های گوناگون با توجه به چارت آموزشی وجود دارد که معمولا از دوره ای(6 جلسه ای) 600 هزار تومان شروع می شود و بالا میرود. همچنین عمومی بودن کلاس ها و یا خصوصی بودن آن ها نیز در هزینه کلاس ها تاثیر بسزایی دارد ، کلاس های خصوصی از آن جایی که تمرکز فقط روی یک متقاضی است و فرصت برای یادگیری بیش تر است خواهان زیادی دارد و طبعا از قیمت بیشتری نیز برخوردار است .

 

شما نیز اگر تجربه مفیدی در رابطه با آموزشگاه های سئویی دارید با ما در کامنت ها به استراک بگذارید.

5/5 ( 2 نظر )


منبع : asemooni

نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

نظر خودتان را ارسال کنید