خرید پارچه از قماشین

خرید پارچه از قماشین به عنوان یکی از مراکز عرضه در ایران، فرصتی را ایجاد خواهد نمود، تا هر یک از خریداران، امکان انتخاب مناسب ترین نوع پارچه با قیمت هایی رقابتی را داشته باشند.

امروزه بسیاری از خریداران پارچه در کشور سعی دارند تا در میان انبوهی از محصولات موجود، بهترین نمونه را خریداری نمایند. در گذشته های نه چندان دور، پارچه به عنوان یک هدیه شناخته می شده و بسیاری از پادشاهان، این هدیه را ارزشمند می شمرده اند.

البته این موضوع بیشتر در ارتباط با انواع پارچه های ابریشمی مصداق دارد و این نوع از پارچه ها، گزینه ای ایده آل به عنوان هدیه شناخته می شدند. شناخت انواع پارچه این فرصت را ایجاد می نماید، تا خریداران با تسلط بر کیفیت و مشخصات یک پارچه، آن را انتخاب نمایند.

خرید پارچه به صورت اینترنتی، فرصت خوبی است تا در این بین، هر یک از متقاضیان امکان تعیین بهترین کیفیت در کنار بهترین قیمت ها را نیز داشته باشند. چرا که در بازار امروزی، تنوع کیفیت و قیمت، اصلی ترین فاکتور برای انتخاب پارچه شناخته می شود.

به طور کلی پارچه از سه روش اصلی تولید می گردد، که هر یک از این روش ها در کیفیت نهایی آن نیز به طور مستقیم دخیل هستند. انواع پارچه ها از طریق روش گره زدن یا بدون بافت، بافت حلقوی و بافت تار و پودی، تولید می شوند.

قیمت خرید پارچه از قماشین

قیمت خرید پارچه از قماشین به صورت عمده برای خریداران تعیین می گردد، این قیمت شرایط رقابتی را نیز در بازار ها ایجاد خواهد نمود. بخش عمده ای از قیمت های تعیین شده در بازار فروش کشور، با در نظر گرفتن نوع پارچه مشخص خواهد شد. شما برای استعلام قیمت از قماشین میتوانید با مراجعه به وبسایت قماشین به ادرس GHOMASHIN.IRو یا GHOMASHIN.COM و یا با تماس با شماره ۰۹۱۲۰۷۷۵۵۶۲ استعلام قیمت را انجام دهید.

چرا که امروزه در ایران، تمامی انواع پارچه ها به سادگی قابل خرید و فروش هستند و این عامل محدودیت های معمول را نیز به خوبی حذف نموده است. بخش عمده ای از پارچه های تولید شده از طریق روش تار و پودی، به عنوان بهترین نمونه از پارچه در بازار انتخاب می گردند.

نام گذاری پارچه ها با در نظر گرفتن برخی از مشخصات صورت گرفته است و امروزه نیز معمولا نام های گذشته و قدیمی برای تمیز پارچه ها استفاده می گردند. از جمله انواع پارچه در بازار ایران که به سادگی خرید و فروش می گردد، عبارت است از :

 • پارچه نخی
 • پارچه کتان
 • پارچه لی
 • پارچه ابریشمی
 • چرم مصنوعی
 • چرم طبیعی
 • متقال
 • مخمل
 • کریشه
 • پشم
 • و …

فرآیند تولید پارچه به سده ۱۹۰۰ پیش از میلاد برای نخستین بار باز می گردد، در این سده روش های تولید متفاوت بوده اند و همین امر نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

ماد ها را می توان به عنوان مهم ترین و شاید شاخص ترین اقوام در تولید پارچه های زیبا و در نتیجه استفاده از البسه فاخر محسوب نمود. به همین علت نیز کوروش هخامنشی نیز با نگاهی بر شیوه پوشش ماد ها، این شیوه فاخر را الگو مردمان ایران باستان نموده بود.

خرید انواع پارچه با بهترین کیفیت

کیفیت خرید پارچه از قماشین می تواند تجربه ای متفاوت برای خریداران محسوب گردد، تجربه ای که در آن لمس قیمت های مناسب موضوعی ساده و نه دشوار می باشد.

به صورت معمول بسیاری از انواع پارچه های تولید شده در ایران، دارای کیفیت بالایی هستند. چرا که روش های تولید آن ها، روش هایی تخصصی و تجربی است و به همین واسطه نیز شرایط برای خریداران در داخل و یا حتی صادرات به خوبی فراهم خواهد بود.

از نظر قیمت گذاری نیز، با توجه به نوسانات و یا هزینه های نهایی در تولید، قیمت پارچه تعیین می گردد. این قیمت گذاری در خرید عمده، همراه با مزیت ها و سودآوری های ملموسی برای هر یک از خریداران می باشد.

فروش اینترنتی انواع پارچه

فروش اینترنتی پارچه یکی از روش های محبوب از نگاه خریداران به شمار می رود، این فروش فرصتی را ایجاد خواهد نمود تا هر یک از خریداران، بتوانند مناسب ترین نوع پارچه مدنظر خود را بدون محدودیت خریداری نمایند.

در ابتدا از انواع پارچه موجود در بازار های کشور، نام برده شد، اما موضوع نامگذاری در نگاهی ساده تر، بر اساس مشخصات و ویژگی های هر نوع پارچه، مشخص می گردد.

الیاف طبیعی و الیاف مصنوعی، هر یک به نوعی دارای کیفیت خاص خود می باشند، و این تنوع کیفیت عامل مهمی در تنوع قیمت ها نیز به شمار می رود.

در سال های اخیر نیز تولید کنندگان پارچه با ابداع روش ها و نمونه های جدید، توانسته اند تا تنوعی ایده آل را در بازار ها ایجاد نمایند. به همین علت نیز پارچه های امروزی، گزینه هایی جذاب و منحصر به فرد در دوخت انواع لباس محسوب می گردند.

بهترین پارچه برای دوخت لباس

خرید پارچه از قماشین همراه با فرصت هایی رقابتی برای متقاضیان خواهد بود، چرا که تنوع پارچه در بازار قماشین، ایجاد کننده موقعیت منحصر به فرد می باشد. از سویی دیگر متنوع بودن پارچه، مساوی با تنوع قیمت خواهد بود و برای خریداران این موضوع دارای اهمیت فراوانی است.

صنعت نساجی برای بافت تار و پود پارچه نیز در کیفیت نهایی پارچه عرضه شده به بازار، تاثیری شگرف و مستقیم خواهد داشت. این صنعت امروزه یکی از بهترین و مهم ترین محور هایی است که به واسطه آن، می توان شاهد انواع پارچه های درجه یک در بازار کشور بود.

بخش عمده ای از پارچه ها به صورت طبیعی تولید می شوند، اما در کل منشا مواد اولیه پارچه ها در انواع مختلف عبارت است از :

 • منشا گیاهی
 • منشا طبیعی
 • منشا حیوانی
 • منشا شیمیایی

رنگ رزی پارچه ها نیز بخش بسیار مهمی است که به تنهایی خود تاثیر گسترده ای در نگاه و نظر خریداران خواهد داشت. رنگ رزی به عبارتی دیگر، صنعت نمایش رنگ ها در کنار یکدیگر برای انتخاب توسط نگاه خریدار است.

در نهایت می توان امروزه در خرید پارچه از قماشین شاهد بهترین کیفیت مدنظر در کنار تنوع بی نظیر و قیمت هایی شاخص و رقابتی بود. تمامی این فاکتور ها، شرایط را برای خرید داخلی و حتی صادرات گسترده پارچه و جذب بازار هایی جدید ایجاد خواهند نمود.


نظر خودتان را ارسال کنید