ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا ثبت نام لاتاری آمریکا کلیک کنید !

تصاویر رندر شده جدید از آیفون XR 2019 اپل منتشر شد

به گزارش وب سایت آسمونی، اپل هر سال نسل جدیدی از آیفون های خود را معرفی می کند که ویژگی های قابل توجه و برجسته ای دارند. برای سال 2019 نیز قرار است شاهد مدل‌های بهبودیافته تر و بهتر از سال 2018 باشیم. تاکنون با انبوهی از شایعات و گزارش ها درباره آیفون های 2019 رو به رو شدیم که هیچ یک به تایید یا تکذیب اپل نرسیده است. از این رو دشوار است تا اظهار نظر دقیق و رسمی درباره آیفون های جدید داشت.

به تازگی تصاویر رندر شده ای از آیفون XR 2019 منتشر شده که این دیوایس را با دوربین اصلی دوگانه نشان می دهد. در ماه می شاهد انتشار شایعات و تصاویر مختلفی درباره آیفون XR نسل جدید بودیم و ماه جاری نیز چنین خواهد بود. البته انتشار شایعات و گزارش های بی اساس درباره آیفون ها همیشه جریان داشته و نخستین باری نیست که درباره آیفون های 2019 منتشر می شود. در ماه می 2019 تصاویری انتشار پیدا کرد که نشان می دهد گوشی هوشمند آیفون XR 2 یا همان 2019 یک مدل برجسته در مقایسه با نسل جدید است.

آیفون XR 2019

همچنین تصاویر قبلی این گوشی هوشمند را در قاب های رنگارنگ نشان می داد. گذشته از آن گزارشی منتشر شد که نشان می داد اپل می خواهد آیفون XR 2019 را در گزینه های رنگی متنوعی روانه بازار کند. در تصاویر تازه انتشاریافته رندر، آیفون XR 2019 در رنگ های طلایی، قرمز، مشکی و خاکستری قابل مشاهده است. قاب هایی که شفاف هستند و رنگ اصلی این گوشی هوشمند را نشان می دهند. رندرهای قبلی آیفون XR 2019  رنگ های آبی، سفید، زرد و قرمز را نشان می داد که چند رنگی متفاوت است.

آیفون های 2019 بهتر از همیشه

رنگ طلایی موجود در میان تصاویر شباهتی به رنگ زرد قبل نداشته و مشخص نیست کمپانی کوپرتینویی چه برنامه ای دارد. گذشته از گزینه رنگی و طراحی، بخش مهمی که در آیفون XR 2019 پیداست، افزوده شدن دوربین اصلی دوگانه است. دوربینی که هیچ شباهتی به نسل قبلی این گوشی هوشمند نداشته و اپل سعی کرده با بهینه سازی دوربین، تصویربرداری حرفه‌ای را به مخاطبان آیفون XR جدید ارائه دهد.

آیفون XR 2019

گذشته از سنسور دوربین دوگانه در عقب آیفون XR 2019، یک فلاش LED هم تعبیه شده که از نوع فلاش LED دوگانه بوده و روشنایی گسترده ای دارد. انتظار داریم در نسل بعدی آیفون XR شاهد نمایشگر 6.1 اینچی LCD باشیم و پردازنده آن نیز از نوع 7 نانومتری A13 اپل خواهد بود و یک چیپ پردازشی قدرتمند تلقی می شود. احتمالا دوربین دوگانه آیفون XS در آیفون XR 2019 به کار گرفته می شود تا بهبودی در عملکرد پیدا کرده و یک گوشی هوشمند رده بالا در بحث دوربین تلقی شود. علاوه بر آیفون XR 2019، باید شاهد رونمایی دو مدل دیگر از جمله آیفون XI و XI Max هم باشیم. مدل هایی که قرار است با دوربین اصلی سه گانه همراه شده و گزینه های برتری در مقایسه با نسل فعلی خواهند بود.

اطلاعات بیشتری در کار نیست و نمی توان به شایعات بی اساس نیز اکتفا کرد. بنابراین باید منتظر ماند تا سپتامبر امسال نسل جدید آیفون های شرکت کوپرتینویی معرفی شود.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : gsmarena

نظر خودتان را ارسال کنید