صعود پرسپولیس به فینال جام حذفی ؛ ماراتن خشن 120 دقیقه ای

تیم پرسپولیس با پیروزی در لحظات پایانی در برابر تیم سپاهان ، موفق شد به فینال جام حذفی صعود کند .

Mehdi Torabi - مهدی ترابی

Mehdi Torabi – مهدی ترابی

به گزارش ورزشی آسمونی ، در دیدار جذاب اما خشن برگزار شده در ورزشگاه نقش جهان اصفهان ، دو تیم برای پیروزی و صعود به فینال جام حذفی با یکدیگر دست و پنجه نرم می کردند که در آخر تیم پرسپولیس موفق شد طعم شیرین پیروزی را بچشد .

نیمه اول بازی با حملات هر دو تیم آغاز شد و تیم های پرسپولیس و سپاهان برای ایجاد تسلط بر بازی دست به حملات پیاپی می زدند . تیم پرسپولیس اولین موقیت مهم را بر روی دروازه ایجاد کرد که روی واکنش نیازمند و ریباند سروش رفیعی ، توپ توسط ایرانپوریان از روی خط دروازه دور شد تا همچنان دروازه ها بسته باقی بماند .

در سوی دیگر هم علی قربانی در دقیقه 19 می توانست دروازه پرسپولیس را باز کند که موفق به این کار هم شد اما داور با اعلام آفساید ، گل را نپذیرفت و مردود اعلام کرد . شوت زنی مهرداد محمدی نیز در دقیقه 23 با واکنش تماشایی بیرانوند همراه شد تا نیمه اول مسابقه با همان نتیجه بدون گل به اتمام برسد .

در نیمه دوم بر میزان تنش بازی اندکی افزوده شد . در این نیمه نیز هر دو تیم اقدام به انجام حملاتی بر روی دروازه یکدیگر کردند که روی مهم ترین موقعیت ها ، مهدی ترابی در دقیقه 56 توپ را با شوتی محکم به تیرک دروازه سپاهان کوباند . موقعیت های علیپور ، سروش رفیعی و مهدی شیری نیز در این نیمه راه به جایی نبرد تا بازی به وقت های اضافی و سرنوشت ساز برسد .

در وقت های اضافی بود که جنجال در بازی به بیشتری حد خود رسید . اخراج ایرانپوریان ، کی روش استنلی و سروش رفیعی که از روی نیمکت کار را دنبال می کرد باعث اعتراضات بی پایان سپاهانی ها می شد . البته در دقیقه 112 روی خطای محسن ربیع خواه داور با اعلام پنالتی ، بهترین موقعیت را برای تیم سپاهان به ارمغان آورد اما مهدی کیانی پشت توپ ایستاد و موفق نشد تا دروازه تیم پرسپولیس را باز کند .

در نهایت تیم سپاهان که 9 نفره به کار خود در برابر تیم یازده نفره پرسپولیس ادامه میداد ، در لاک دفاعی فرو رفت تا مانع از گل خوردن تیمش شود اما در دقیقه 120 شوت احمد نواللهی با برخورد به سیاوش یزدانی با تغییر جهت بسیار زیاد وارد دروازه سپاهان شد تا کار این تیم در آخرین دقیقه مسابقه تمام شود و از صعود به فینال بی نصیب بماند .

 

 

0/5 ( 0 نظر )


منبع : اختصاصی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید