برخورد پلیس با سایت‌های همسریابی و صیغه‌یابی

به گزارش آسمونی:رییس پلیس تهران بزرگ از برخورد پلیس با سایت‌های همسریابی و صیغه‌یابی خبر داد.

سردار حسین رحیمی (رییس پلیس تهران بزرگ) درباره برخورد با سایت‌های دوست‌یابی، صیغه‌یابی و همسریابی گفت: متاسفانه مجرمان در فضای مجازی به اشکال مختلف در حال فعالیت و ارتکاب جرایم مختلف هستند.

 وی ادامه داد: از همین رو پلیس فتای واحدهای رصد فضای مجازی در پلیس‌های تخصصی نیروی انتظامی تشکیل می‌شود تا به تناسب نوع ماموریت و وظیفه‌ای که دارند با انواع جرائم از جمله سایت‌های همسریابی و صیغه‌یابی که کلاهبرداری در آنها انجام می‌شود و هم خلاف عفت عمومی است، برخورد لازم انجام دهند.

رییس پلیس تهران بزرگ همچنین درباره میزان وقوع جرائم در تهران گفت: حدود ۳۰ درصد از جرایم مربوط به تهران بزرگ و ۱۰ درصد از وقوع جرائم مربوط به شرق و غرب استان تهران و استان البرز است.

سردار رحیمی خاطرنشان کرد: برای برخورد با این جرائم طرح‌های مختلفی را در شبانه‌روز اجرا می کنیم و لذا برخورد با این ۴۰ درصد از وقوع جرائم از اولویت‌های اصلی پلیس است.

وی ادامه داد: پیچیدگی جرائم مانند انواع سرقت در تهران نسبت به سایر استان‌ها و شهرستان‌ها بسیار بیشتر است از همین‌رو فعالیت پلیس در این زمینه بیشتر و هماهنگ‌تر از سایر نقاط کشور در حال انجام است.

منبع: ایلنا

0/5 ( 0 نظر )


نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

نظر خودتان را ارسال کنید