پرسپولیس 2 – 0 السد ؛ گل های پرسپولیس بدرقه راه ژاوی

دیدار دو تیم پرسپولیس و السد با پیروزی دو بر صفر قرمزپوشان پایتخت به اتمام رسید .

به گزارش ورزشی آسمونی ، در شبی که دیدار پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برای دو تیم پرسپولیس و السد در حال انجام بود ، تیم پرسپولیس موفق شد با نتیجه 2 بر صفر حریفش را شکست دهد تا آویختن کفش های ژاوی با چاشنی باخت همراه باشد .

تیم پرسپولیس بازی را بسیار عالی شروع کرد و موفق شد در دقیقه 16 روی شوت بی نظیر مهدی ترابی به گل برسد . پاس امید عالیشاه و شوت بسیار محکم و دقیق مهدی ترابی از فاصله حدودا 30 متری ، کافی بود تا اولین گل بازی به زیبایی هر چه تمام تر به ثمر برسد .

تیم پرسپولیس در این مسابقه بسیار عالی ظاهر شد تا هواداران را به یاد بازی فصل گذشته این تیم در آسیا بیاندازد و یاد صعود این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا را در دل آنها زنده کند . در نیمه دوم مسابقه نیز باز هم تیم پرسپولیس تیم برتر میدان بود و موفق شد در دقیقه 67 برای بار دوم دروازه السد را باز کند .

روی پاس امید عالیشاه برای مهدی ترابی و حرکت این بازیکن و غفلت مدافعین تیم السد ، علی علیپور با استارتی به موقع به تو زد و پاس عالی ترابی حرکت او را تکمیل کرد و بازیکن السد هرچه تلاش نکرد نتوانست حتی با خطا علیپور را نگه دارد و این بازیکن با عبور توپ از بین پاهای دروازه بان السد موفق شد دروازه این تیم را برای بار دوم باز کند تا تیم پرسپولیس 2 بر صفر پیش بیافتد .

در نهایت تیم پرسپولیس با برتری 2 بر صفر به کار خود در این دیدار خاتمه داد و علارغم به برد در برابر تیم السد باز هم از دور رقابت ها کنار رفت .

 

اختصاصی آسمونی 

 

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید