انفجار مهیب در تعمیرگاهی در تهران تاکنون یک کشته برجای گذاشته است

به گزارش آسمونی:سخنگوی آتش‌نشانی تهران از وقوع انفجار مهیب در یک مغازه در بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی خبر داد و گفت: این حادثه تاکنون یک کشته برجای گذاشته است.

با اعلام خبر انفجار و آتش‌سوزی در یک مغازه در بزرگراه اشرفی اصفهانی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 13:21 امروز حادثه انفجار در بزرگراه اشرفی اصفهانی، نرسیده به بزرگراه جلال آل‌احمد به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل حادثه یک مجتمع مسکونی چهار طبقه است که در قسمت جنوبی آن یک مغازه به وسعت حدود 25 متر با کاربری تعمیرات خودرو و تعویض روغن وجود دارد همچنین زیرزمینی به عنوان محل نگهداری لوازم یدکی در این مغازه تعبیه شده است.

وی افزود: حین رسیدن آتش‌نشانان به محل این مغازه دچار حریق، انفجار و تخریب کامل شده بود و دو دستگاه خودرو شامل یک دستگاه پراید و پژو 405 واقع شده داخل ساختمان، آتش گرفته بودند.

ملکی تصریح کرد: آتش‌نشانان به سرعت آتش را خاموش کرده و خودروهای آسیب‌دیده را به محل امن منتقل کردند، اما سقف، دیوار و کف مغازه دچار تخریب کامل شده که با توجه به احتمال محبوس بودن افراد زیر آوار کار آواربرداری آغاز شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان تاکنون پیکر یک مرد میانسال را از زیر آوار خارج کردند و عملیات کماکان ادامه دارد.

 

منبع: تسنیم

0/5 ( 0 نظر )


نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

نظر خودتان را ارسال کنید