احتمال جدایی امباپه از PSG به زبان خودش

کیلیان امباپه مهاجم جوان تیم پاری سن ژرمن بر شایعات جداییش از PSG دامن زد .

به گزارش ورزشی آسمونی ، کیلیان امباپه هنگام صحبت بعد از دریافت بهترین بازیکن سال لوشامپیونه و بهترین بازیکن جوان این لیگ تمامی حاضرین را شگفت زده کرد .

بعد از فتح جام لوشامپیونه توسط تیم پاری سن ژرمن برای دومین سال متوالی حضورش در این تیم ، این بازیکن به نظر تصمیمات جدیدی را در مورد آینده فوتبالیش گرفته است . با توجه حذف ناباورانه از لیگ قهرمانان در چند فصل اخیر و عدم صعود این تیم به مراتب بالاتر ، ستاره جوان این تیم حال ساز جدایی زده است .

این جوان 20 ساله در این فصل لوشامپیونه تا کنون موفق به زدن 32 گل شده است که بعد از لیونل مسی با 35 گل ، بالاترین تعداد گل در لیگ را در این فصل داراست .

وی در مورد صحبت هایش در جشن برگزار شده گفت :

 ” حرفی بود که میبایست زده می شد . حرفی که زده ام را کاملا باور دارم و منظورم را در صحبتم رساندم . اگر قرار باشد در PSG باشم خیلی خوب است و   اگر در جایی دیگر قرار است حضور یابم ، آینده ام در آنجا رقم خواهد خورد . “

این صحبت ها بعد از سخنرانی امباپه بعد از دریافت جایزه اش در جشنی که به منظور معرفی برترین بازیکنان سال لوشامپیونه برگزار شد زده شد . وی در این جشن خطاب به حاضرین و خبرنگاران حاضر در سالن گفت :

 ” این یک اتفاق بسیار مهم در زندگی من است و به نقطه عطف رسیده ام . در این جا ( تیم پاری سن ژرمن ) خیلی چیز ها یاد گرفته ام و به نظر می رسد   وقت قبول کردن مسئولیت های مهمتر و بیشتر رسیده است “

وی همچنین ادامه داد :

 ” امیدوارم که همچنان در پاری سن ژرمن بمانم که برایم باعث افتخار است و یا جایی دیگر با یک پروژه جدید . “

با توجه به سخنان ستاره فرانسوی تیم پاری سن ژرمن ، و با توجه به نزدیکی او با زین الدین زیدان ، شایعاتی مبنی بر پیوستن امباپه به رئال مادرید در حال رشد است . تیم رئال مادرید که تا کنون پیشنهاداتی را برای این بازیکن فرستاده است همچنان نتیجه دلخواهی نگرفته است . همچنین با توجه به وجود قانون فرپلی مالی ، تیم پاری سن ژرمن باید در تابستان پیش رو چندین بازیکن خود را به فروش برساند تا از تهدیدات جلوگیری کند و فروش امباپه می تواند به تنهایی بخش اعظمی از این مشکل را برای این تیم برطرف سازد .

 

اختصاصی آسمونی

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید