بیوگرافی ژوزف مورفی ، روانشناس و نویسنده معروف

ژوزف مورفی در ۲۰ مه ۱۸۹۸ مصادف با ۳۰ اردیبهشت ۱۲۷۷ در ایرلند متولد شد به مدت پنجاه سال نویسندگی و تدریس و مشاوره و سخنرانی برای هزاران نفر در سراسر جهان کرد اگر می خواهید با ژوزف مورفی بیشتر آشنا شوید این بخش آسمونی را بخوانید چرا که بیوگرافی ژوزف مورفی ، روانشناس و نویسنده معروف را منتشر می کنیم.

بیوگرافی ژوزف مورفی ، روانشناس و نویسنده معروف

به گزارش آسمونی ژوزف مورفی تحصیلات عالی خود را در زادگاهش ایرلند و انگلستان به پایان رساند و دکترای علوم مختلف از قبیل الهیات و شیمی و فیزیک و غیره دریافت کرد. بعد از سالها پژوهش و تحقیق و مطالعه ادیان بزرگ جهان به این نتیجه رسید که انرژی و قدرت لایتناهی وجود دارد که می‌تواند زندگی انسانها را متحول سازد.

مورفی به مدت نیم قرن مردم دنیا را به آرامش و مهربانی و صلح و صفا فراخواند و حاصل تجربیات و آموخته‌های خود را به شکل کتاب و سخنرانی در دسترس عموم مردم قرار داد از جانب مردم و دوستداران روانشناسی و موفقیت استقبال بی نظیری شد در کلیسای علوم الهی در لس آنجلس به مدت ۲۸ سال به سخنرانی پرداخت، حدود ۱۳۰۰ الی ۱۵۰۰ نفر در سخنرانی‌هایش هر یکشنبه حضور می‌یافتند. او روزانه به سخنرانی در برنامه‌های رادیویی پرداخت و محبوبیت فراوانی کسب کرد. او در سال ۱۹۷۶ به لاگونا هیلز، کالیفرنیا نقل مکان کرد، در آنجا به سخنرانیهایش در هر روز یکشنبه او ادامه داد.

درگذشت ژوزف مورفی

ژوزف مورفی در (۱۶ دسامبر ۱۹۸۱) مصادف با (۲۵ آذر ۱۳۶۰) درگذشت.

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید