تصویری از ترکیب رویایی فصل بعد والورده با حضور گریزمن

با جدی شدن شایعات پیوستن انتوان گریزمن به بارسلونا ، ترکیب رویایی والورده تا حدودی مشخص شده است .

به گزارش ورزشی آسمونی و به نقل از مارکا ، هر چه جلوتر می رویم ، شایعات پیوستن انتوان گریزمن به بارسلونا شدید و شدید تر می شود . حال با توجه به تعدد بازیکن سطح بالا در تیم بارسلونا بد نیست جایگاه اجمالی انتوان را بررسی کنیم .

در صورت پیوستن گریزمان به بارسلونا ، باید خروج فیلیپه کوتینیو را از این تیم قطعی بدانیم ، مهاجمی که در این فصل اصلا در حد و اندازه های بارسلونا عمل نکرد و با خروج کوتینیو از این تیم مبلغ پیوستن گریزمن و ماتیاس دلیخت تا حدودی فراهم خواهد شد .

حال در صورت پیوستن انتوان گریزمن به تیم بارسلونا ، ارنستو والورده می تواند از چندین سیستم مختلف برای بازی گرفتن از مهره جدیدش استفاده کند .

ترکیب های محتمل والورده در فصل آتی

  • 4-2-3-1

بدین صورت که انتوان گریزمن در پست هافبک راست و جلو تر از بوسکتس به بازی خواهد پرداخت و لیونل مسی نیز هافبک تهاجمی این تیم باشد و عثمان دمبله ، همتای گریزمان در سمت چپ قرار بگیرد . لوییز سوارز نیز طبق معمول در پست تمام کنندگی و مهاجم نوک این تیم قرار خواهد گرفت .

 

  • 4-3-3

برای این ترکیب می توان سه جایگیری مختلف از بازیکنان را شامل شد :

1)حضور لیونل مسی به عنوان وینگر راست ، لوییز سوارز مهاجم نوک و انتوان گریزمن به عنوان وینگر چپ . با توجه به چپ پا بودن گریزمن می توان این ترکیب را در کمترین حالت احتمال خود قرار داد .

2)گریزمن به عنوان وینگر راست ، عثمان دمبله در نفش وینگر چپ و لیونل مسی به عنوان مهاجم نوک . که در این صورت باید از خروج احتمالی لوییز سوارز اطمینان حاصل کنیم

3)گریزمن به عنوان مهاجم نوک ، لئو مسی وینگر راست و دمبله به عنوان وینگر چپ

با توجه پیوستن فرانکی دی یانگ و احتمال جذب متیاس دلیخت توسط بارسلونا ، حضور این مدافع بلند قامت در ترکیب تیم بارسلونا تا حدودی با حضور جرارد پیکه و ساموئل اومتیتی به مشکل بر خواهد خورد . با توجه به قیمت گزاری انجام شده بر روی ساموئل اومتیتی 25 ساله توسط بارسلونا ، احتمال خروج این بازیکن از این تیم بالاتر می رود و در نتیجه ماتیاس دلیخت جانشین او خواهد شد .

 

اختصاصی آسمونی

1.5/5 ( 2 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید