استقلال 2 – 0 سپیدرود ؛ بدرقه خسرو با پیروزی

در شب خداحافظی خسرو حیدری از دنیای فوتبال ، تیم استقلال موفق شد سپیدرود را در خانه شکست دهد .

 

به گزارش ورزشی آسمونی ، در آخرین بازی تیم استقلال در لیگ برتر ، این تیم موفق شد تیم نگون بخت سپیدرود را شکست دهد تا یک خداحافظی ایده آل را برای مدافع راست خود رقم بزند .

تیم استقلال بازی را بسیار خوب آغاز کرد و خیلی زود در دقیقه 6 به گل اول خود دست یافت . روی حرکت روح الله باقری و دید باز او ، توپ به مرتضی تبریزی رسید که این بازیکن با یک پاس کات بک مهدی قائدی را پیدا کرد اما ضربه قائدی با واکنش دروازه بان سپیدرود همراه شد که در ریباند باز هم توپ به قائدی رسید تا این بازیکن بالاخره دروازه سپیدرود را باز کند .

در ادامه تیم استقلال دست بردار نبود و همچنان بر روی دروازه سپیدرود حمله می کرد تا در دقیقه 22 برای بار دوم دروازه تیم سپیدرود باز شود . باز هم حضور روح الله باقری در متن حمله برای تیم استقلال مثمر ثمر واقع شد و پاس او به مرتضی تبریزی رسید و این بازیکن با کنترل توپ و ضربه ای موفق شد توپ را با اصابت به تیرک دروازه وارد دروازه کند .

در اواخر نیمه اول داور مسابقه با اعلام پنالتی این موقعیت را برای تیم استقلال فراهم کرد تا باز هم به گل دست یابند اما ضربه وریا غفوری با واکنش عالی کوروش ملکی همراه شد تا همچنان اختلاف همان دو گل باقی بماند .

در نیمه دوم تیم سپیدرود برای داشتن شانس بقا در لیگ برتر دست به حمله می زد اما راه به جایی نمی برد اما در نهایت در واپسین دقایق مسابقه تیم سپیدرود موفق شد یکی از گل ها را جبران کند . در دقیقه 2+90 روی فرار مهرداد بایرامی و حرکت عالی این بازیکن تیم سپیدرود موفق شد یکی از گل ها را جبران کند اما با توجه به باخت در این مسابقه به لیگ آزادگان سقوط کرد تا فصل بعدی برای بازگشت به لیگ برتر تلاش کند .

 

اختصاصی آسمونی  

 

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید