پارس جنوبی جم 0 – 1 پرسپولیس ؛ هت تریک قهرمانی در لیگ برتر

شاگردان برانکو موفق شدند با شکست پارس جنوبی جم برای سومین سال متوالی قهرمانی در لیگ برتر را جشن بگیرد .

 

به گزارش ورزشی آسمونی ، در بازی حساس آخرین هفته لیگ برتر تیم پرسپولیس موفق شد با پیروزی یک بر صفر مقابل پارس جنوبی جم ، قهرمانی لیگ برتر را برای سومین سال متوالی کسب کند .

در بازی ای که در ورزشگاه خانگی تیم پارس جنوبی جم برگزار شد ورزشگاه مملو از تماشاگر بود و طبق اطلاعات متشر شده تماشاگران از ظهر تا به وقت بازی در ورزشگاه حضور داشتند تیم پرسپولیس دل تمامی طرفدارانش را شاد کرد .

تیم پارس جنوبی بازی را بهتر آغاز کرد و روی چندین موقعیت از جناحین می توانست دروازه تیم پرسپولیس را در نیمه اول باز کند . اما رفته رفته تیم پرسپولیس بهتر بازی کرد و موفق شد در دقیقه 41 روی حرکت عالی ترابی به گل برسد .

حرکت ترابی و ارسال بی نقص این بازیکن به درون محوطه جریمه با فرار ماریو بودیمیر همراه شد تا این مهاجم با یک ضربه ساده توپ بتواند قهرمانی پرسپولیس را تضمین کند .

در نیمه دوم تیم پرسپولیس به منظور کنترل بازی و جلوگیری از هرگونه غافل گیری توسط بازیکنان پارس جنوبی ، توپ را در اختیار خود نگه می داشت . اگر چه تیم پاس جنوبی نیز حملاتی را به روی دروازه تیم پرسپولیس انجام داد اما هیچ یک از این موقعیت ها راه به جایی نبردند .

در نهایت تیم پرسپولیس موفق شد با همان یک گل پیروز این میدان باشد و برای سومین سال متوالی قهرمانی در لیگ برتر را برای هواداران به ارمغان بیاورد .

 

اختصاصی آسمونی 

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید