بارسلونا 2 – 0 ختافه ؛ فرار از گذشته ، زندگی در حال !

دیدار دو تیم بارسلونا و ختافه در لالیگای اسپانیا با برتری 2 بر صفر تیم بارسلونا به اتمام رسید . 

به گزارش ورزشی آسمونی ، در بازی تشریفاتی تیم بارسلونا که چند هفته زود تر قهرمانی خود را جشن گرفته بودند تیم تیم موفق شد با نتیجه 2 بر صفر ختافه را شکست دهد تا همچنان در لالیگا به موفقیت خود ادامه دهد .

تیم ختافه بازی را بهتر آغاز کرد اما این تیم بارسلونا بود که به گل اول مسابقه دست یافت . حملات تیم ختافه در این دیدار راه به جایی نمی برد تا اینکه تیم بارسلونا توپ را در اختیار گرفت و موفق شد گل اول را وارد دروازه ختافه کند .

در دقیقه 39 روی ارسال لیونل مسی از روی ضربه آزاد ، توپ به پیکه رسید و این بازیکن با ضربه سر می رفت که دروازه ختافه را باز کند اما واکنش عالی سوریا مانع از باز شدن دروازه شد اما توپ برگشتی به آرتورو ویدال رسید و این بازیکن دروازه را باز کرد .

در ادامه حملات هیچ یک از دو تیم راهی با دروازه یکدیگر نیافت و بازی همچنان با همان تک گل ویدال در نیمه اول دنبال می شد . تیم بارسلونا چندین موقعیت گلزنی خوب را روی اشتباهات فردی و تعلل بازیکنانش از دست داد تا اینکه در دقیقه 89 به گل دوم دست یافت .

روی حمله بازیکنان ختافه بر روی دروازه بارسلونا و ضربه سر مولینا ، توپ به تیرک دروازه بارسلونا برخورد کرد و تیم بارسلونا موفق شد روی یک حمله به دروازه ختافه یورش ببرد و روی اشتباه مائورو آرامبری و زدن گل به خودی این بازیکن بازی را دو بر صفر پیروز شود .

 

اختصاصی آسمونی

 

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید