رئال سوسیداد 3 – 1 رئال مادرید ؛ فصل کابوس وار رئال

دیدار دو تیم رئال سوسیداد و رئال مادرید با پیروزی 3 بر 1 تیم سوسیداد به اتمام رسید 

به گزارش ورزشی آسمونی ، در دیدار نهایی و آخر فصل لالیگا اسپانیا ، تیم رئال مادرید به مصاف تیم رئال سوسیداد رفت که در نهایت با شکست 3 بر 1 به این تیم فصل را به بد ترین شکل ممکن ادامه بدهد .

تیم رئال مادرید که این فصل دیگر شانسی برای کسب هیچ جامی نداشت و از همه رقابت ها حذف شده بود با ترکیبی بدون چند مهره اصلی پا به مسابقه گذاشت . این تیم در همان دقایق اول بازی را بسیار خوب اداره کرد و موفق شد در دقیقه 6 نیز به گل برسد .

روی پاس کریم بنزما ، براهیم دیاز موفق شد طی یک حرکت عالی و انفرادی خود را در موقعت شوت زنی قرار دهد و با یک ضربه دقیق دروازه سوسیداد را باز کند .

در ادامه تیم سوسیداد ابتکار عمل را بدست گرفت و در دقیقه 25 موفق شد روی پاس ویلیان و ضربه مورنو گل تساوی را وارد دروازه تیبو کورتوا کند تا حساب کار 1 بر 1 مساوی شود .

در ادامه تیم رئال مادرید با اخراج خسوس وایخو ده نفره به کار خود ادامه داد و تیبو کورتوا موفق شد ضربه پنالتی تیم سوسیداد را دفع کند تا بازی در نیمه اول با تساوی 1 بر 1 به اتمام برسد .

تیم سوسیداد روی 10 نفره شدن تیم رئال مادرید در نیمه دوم بهتر کار کرد و برتری عددی این تیم کارساز بود . این تیم موفق شد در دقیقه 55 گل دوم خود را روی ارسال پاردو و ضربه سر زالدوا به ثمر برساند تا سال کابوس وار رئال مادرید رنگ صبح به خود نبیند .

در ادامه باز هم تیم سوسیداد حمله می کرد تا اینکه موفق شد در دقیقه 67 برای بار سوم دروازه این تیم باز شد . روی حرکت بارِنِتکسا و ضربه دقیق این بازیکن درون محوطه تیم رئال مادرید تیم سوسیداد موفق شد رئال مادرید را در رفت و برگشت لالیگا شکست دهد تا از کهکشانی بودن رئال مادرید جز نام و نشانی باقی نماند .

 

اختصاصی آسمونی

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید