برایتون 1 – 4 منچسترسیتی ؛ قهرمانی شاگردان گواردیولا در لیگ برتر جزیره

تیم منچسترسیتی با برگزاری یک بازی برتر موفق شد دومین قهرمانی پیاپی لیگ برتر را به همراه پپ گواردیولا به ارمغان بیاورد .

به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم منچستر سیتی موفق شد با پیروزی در برابر برایتون قهرمانی را قاطعانه کسب کند تا تیم لیورپول علارقم پیروزی در بازی با ولورهمپتون ، نتواند جام را بالای سر ببرد .

تیم برایتون در دقایق ابتدایی بازی را هجومی آغاز کرد و حملات خوبی را روی فرار های علیرضا جهانبخش انجام داد . در دقیقه 11 روی حرکت عالی جهانبخش و ضربه محکم او می رفت که دروازه تیم سیتی باز شود اما توپ با اختلاف کم از کنار دروازه به بیرون رفت .

تیم برایتون موفق شد روی حملات عالی خود در دقیقه 27 به گل برسد . روی ارسال گراب از روی نقطه کرنر ، گلن مورای با ضربه سر دقیق خود موفق شد توپ را وارد دروازه تیم منچستر سیتی کند .

اما تیم منچستر سیتی بعد از شروع بازی روی حرکت سریع بازیکنان این تیم موفق شد روی پاس داوید سیلوا و ضربه تمام کننده سرخیو آگوئرو گل تساوی را وارد دروازه تیم برایتون کند .

تیم منچسترسیتی تنها 10 دقیقه بعد موفق شد گل دوم خود را نیز وارد دروازه تیم برایتون کند . روی ارسال ریاض محرز به روی دروازه از روی نقطه کرنر ، آیمریک لاپورته با عبور از مدافعین تیم برایتون موفق شد دروازه تیم برایتون را باز کند .

تیم منچسترسیتی که اصلا دلش نمیخواست تیم برایتون به بازی برگردد در نیمه دوم و در دقیقه 63 گل سوم خود را به ثمر رساند تا خیال گواردیولا از پیروزی راحت شود . حرکت ریاض محرز و ضربه دقیق و تماشایی این بازیکن با عبور از متئو رایان به زیبایی وارد دروازه شد تا سومین گل منچستر سیتی هم وارد دروازه برایتون شود .

در دقیقه 72 این بار نوبت گوندوغان بود . روی یک ضربه ایستگاهی ، ایلکای گوندوغان با یک ضربه تماشایی و بی نظیر توپ را وارد دروازه برایتون کرد تا جشن قهرمانی تیم منچسترسیتی با آتش بازی این تیم تکمیل شود .

 

اختصاصی آسمونی

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید