صنعت نفت آبادان 0 – 0 استقلال ؛ قطعی شدن سهمیه آبی ها

بازی دو تیم صنعت نفت آبادان و استقلال تهران با نتیجه بدون گل مساوی به اتمام رسید .

به گزارش ورزشی آسمونی ، در دیداری که بین دو تیم صنعت نفت ابادان و استقلال برگزار شد ، بازی در نهایت بدون گل به اتمام رسید تا شاگردان فرهاد مجیدی به کسب سهمیه لیگ قهرمانان دل خوش باشند .

در دیداری که فرهاد مجیدی بدلیل اعتراض بیش از حد به داور از همراهی تیمش از کنار زمین اخراج شد ، تیم استقلال نتوانست نتیجه دلخواه خود را بگیرد .

نفت آبادان بازی را بهتر آغاز کرد و موقعیت های مناسبی را بر روی دروازه تیم استقلال ایجاد کرد اما نتوانست دروازه این تیم را باز کند . در ادامه تیم استقلال بازی را در دست گرفت اما این تیم هم نتوانست توپی را وارد دروازه تیم صنعت نفت کند و نیمه اول با تساوی به اتمام رسید .

در نیمه دوم مسابقه تیم استقلال ابتکار عمل را بدست گرفت اما باز هم نتوانست دروازه تیم صنعت نفت را باز کند . البته تیم استقلال موفق شد روی مهم ترین حمله خود دروازه تیم صنعت نفت را باز کند اما داور به دلایل نامشخصی گل به ثمر رسیده را مردود اعلام کرد تا صدای هواداران استقلال و کادر فنی استقلال در بیاید .

بازی در نهایت با تساوی بدون گل دو تیم به اتمام رسید تا هر سه تیم مدعی قهرمانی با تساوی کار خود را خاتمه دهند و تنها دست آورد تیم استقلال از این مسابقه ، بدست آوردن سهمیه لیگ قهرمانان فصل بعد باشد .

 

اختصاصی آسمونی

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید