پدیده شهر خودرو 1 – 1 سپاهان ؛ همچنان در تعقیب پرسپولیس

دیدار دو تیم پدیده و سپاهان در لیگ برتر با تساوی 1 بر 1 دو تیم به اتمام رسید .

به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار دو تیم پدیده و سپاهان با تساوی 1 بر 1 دو تیم به اتمام رسید تا همچنان فاصله سه امتیازی با صدر جدول برای تیم سپاهان وجود داشته باشد .

تیم پدیده بازی را خیلی بهتر آغاز کرد و روی غافلگیری تیم سپاهان موفق شد گل اول مسابقه را به ثمر برساند . روی فرار سریع حسین مهربان به داخل محوطه جریمه پدیده ، عزت الله پورغاز را مجبور به انجام خطا کرد تا داور با اعلام پنالتی بهترین موقعیت گلزنی را به تیم پدیده بدهد . امین قاسمی نژاد نیز پشت توپ ایستاد و با یک ضربه دقیق توپ را روانه دوازه تیم سپاهان کرد .

در ادامه تیم سپاهان جلو کشید تا نتیجه را برگرداند اما دفاع مستحکم سپاهان مانع از اجرا حمله خطرناک و باز شدن دروازه تیم پدیده می شد تا اینکه بازی به نیمه دوم رسید .

در نیمه دوم مسابقه تیم سپاهان برای زدن گل تساوی به طور جدی تری حملات خود را سامان داد و موفق شد در دقیقه 53 دروازه پدیده را باز کند . روی ارسال عالی محمد کریمی از روی نفطه کرنر ، علی قربانی با ضربه سر عالی خود موفق شد تا دروازه تیم پدیده را باز کند و بازی را به تساوی بکشد .

بازی با همین نتیجه 1 بر 1 به اتمام رسید تا همچنان تیم سپاهان دست به دامان حریف بعدی پرسپولیس باشد تا بتواند قهرمانی را تقدیم این تیم کند .

 

اختصاصی آسمونی 

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید