توضیحات حناچی در ارتباط با انتصاب مناف هاشمی به‌عنوان مشاور شهردار

به گزارش آسمونی:شهردار تهران در ارتباط با انتصاب سیدمناف هاشمی به‌عنوان مشاور در شهرداری تهران توضیحاتی را ارائه کرد.

پیروز حناچی در حاشیه مراسم افتتاح چهارده پروژه شهری در منطقه 17 که عصر امروز با حضور امیر محسنی شهردار منطقه 17 برگزار شد، اظهار کرد: امروز چهارده پروژه در این منطقه در بخش‌های مختلف از جمله حوزه‌های ورزشی، فرهنگی و ترافیکی به بهره‌برداری رسید.

وی تصریح کرد: بزرگترین پروژه در منطقه مسیر قطار تهران ــ تبریز است که در واقع منطقه 17 را به منطقه 18 وصل می‌کند، که البته مدیریت شهری مسابقه‌ای را در ارتباط با طرح مسیر تهران ــ تبریز برگزار کرده است که نتایج آن به‌زودی اعلام خواهد شد.

شهردار تهران تصریح کرد: از پروژه‌هایی که امروز در منطقه 17 به بهره‌برداری رسید می‌توان به افتتاح و بهره‌برداری از استخر بانوان، سالن ورزشی و چندین پروژه ترافیکی اشاره کرد و تلاش ما بر این است که با ارائه خدمات مناسب فاصله شمال و جنوب را در پایتخت کم کنیم.

حناچی در ادامه در پاسخ به این پرسش که تکلیف شکایت پلیس راهور از شهرداری تهران در ارتباط با اخذ عوارض از محدوده زوج و فرد در سال گذشته به کجا رسید، گفت: در این زمینه در حال پیگیری هستیم و به‌زودی پاسخ خواهیم داد.

وی افزود: پروژه‌هایی که امروز در منطقه 17 به بهره‌برداری رسید تماماً از پروژه‌های مشارکتی در منطقه بودند و با توجه به وضعیت اقتصادی شهرداری تهران، ما به‌دنبال روش‌های مشارکتی و BOT هستیم و در واقع بنا داریم منابع جدید و مورد نیاز را از این طریق تأمین کنیم.

شهردار تهران سپس در ارتباط با وضعیت کرایه‌های حمل‌ونقل در شهر تهران، گفت: براساس مصوبه شورای شهر تهران کرایه‌های تاکسی 23 درصد و کرایه‌های اتوبوس و مترو 20 درصد در سال جاری افزایش یافته است.

حناچی همچنین در ارتباط با انتصاب سید مناف هاشمی استاندار سابق گلستان به‌ عنوان مشاور خود در شهرداری تهران، خاطرنشان کرد: وی کارمند شهرداری بوده و از مدیرانی است که تجربه خوبی را در حوزه شهری دارد و ما نیز از این تجربه استفاده خواهیم کرد، علاوه بر این‌که مناف هاشمی در شهرداری‌های کشور در ارتباط با مالیات بر ارزش افزوده تلاش‌های بسیاری را داشته است.

منبع: تسنیم

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید