ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا ثبت نام لاتاری آمریکا کلیک کنید !

لیورپول 4 – 0 بارسلونا ؛ تکرار مکررات

دیدار شب گذشته دو تیم لیورپول و بارسلونا در ورزشگاه آنفیلد با صعود لک لک ها به اتمام رسید .

به گزارش ورزشی آسمونی ، در دیدار فوق العاده و باور نکردنی شب گذشته دو تیم لیورپول و بارسلونا ، تیم بارسلونا باز هم همانند سال گذشته با وجود پیروزی پر گل در دیدار رفت نتیجه را واگذار کرد و از صعود به دور بعدی ( فینال ) باز ماند .

شاگردان کلوپ که برای غیرممکن ها پا به این مسابقه گذاشته بودند موفق شدند همانند تیم آ اس رم تیم بارسلونا را زمین گیر کنند و از دور رقابت ها کنار بزنند . تیم لیورپول بازی را خیلی عالی آغاز کرد و در همان ابتدای نیمه اول روی ضربه اوریگی به گل اول مسابقه دست یافت .

در دقیقه 7 روی حمله تیم لیورپول ، تراشتگن موفق شد در مصاف تک به تک ضربه هندرسون را دفع کند اما مهاجم بلژیکی تیم لیورپول موفق شد با یک ضربه آرام به توپ ، دروازه خالی بارسلونا را روی غفلت مدافعین این تیم باز کند .

در نیمه دوم با حضور واینالدوم خط میانی تیم لیورپول جان دوباره ای گرفت و در دقیقه 53 موفق شد گل دوم را وارد دروازه بارسلونا کند . روی حرکت ترنت آرنولد و بدست آوردن توپ درون زمین تیم بارسلونا این بازیکن با یک ارسال زمینی و محکم واینالدوم را صاحب توپ کرد و این بازیکن با یک ضربه سر ضرب دروازه بارسلونا را برای بار دوم فرو ریخت .

تنها دو دقیقه بعد از گل دوم تیم لیورپول ، گل سوم این تیم هم به ثمر رسید . روی ارسال بی نظیر ژردان شکیری به روی دروازه ، جورجینیو واینالدوم با پرشی عالی به هوا موفق شد دروازه تراشتگن را برای بار سوم باز کند تا همه چیز در مجموع برابر شود و تیم کلوپ برای پیروزی و صعود در این مسابقه تلاش کند .

اما تیر خلاص به قلب بارسلونا در دقیقه 79 زده شد . روی حرکت هوشمندانه الکساندر آرنولد ، این بازیکن برای زدن ضربه کرنر پشت توپ ایستاد اما به نشانه ضربه نزدن به توپ کنار رفت . با تیزبینی این بازیکن و بدون مدافع بودن اوریگی ، به سمت توپ دوید و با یک ارسال زمینی توپ را به اوریگی رساند تا گل چهارم وارد دروازه تیم بارسلونا شود .

در نهایت تیم لیورپول با نتیجه 4 بر صفر تیم بارسلونا را به زانو در آورد تا بارسلونا برای دومین سال پیاپی با کام بکی استثنایی لیگ قهرمانان اروپا را ترک کند تا بعد از پاری سن ژرمن دومین تیمی باشد که نتیجه سنگین پیروزی دور رفت را با شکستی تحقیر آمیز و حذف از لیگ قهرمانان اروپا تجربه می کند .

 

اختصاصی آسمونی

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید