طرح ترافیک سابق خبرنگاران تا اعلام وضعیت طرح جدید اعتبار دارد

به گزارش آسمونی:دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه طرح ترافیک خبرنگاری گفت: طرح ترافیک سابق خبرنگاران تا اعلام وضعیت طرح سال ۹۸ اعتبار دارد.

فرهاد خوانساری دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه طرح ترافیک خبرنگاری با اشاره به تمدید مهلت استفاده خبرنگاران از طرح ترافیک خبرنگاری سال ۹۷ تا ۲۵ اردیبهشت سال ۹۸، اظهار کرد: تا زمانی که وضعیت صدور طرح ترافیک خبرنگاری برای سال ۹۸ به خبرنگاران متقاضی اعلام نشود، طرح آن‌ها همچون سابق معتبر خواهد بود.

دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه طرح ترافیک خبرنگاری تصریح کرد: تلاش می‌کنیم که تمام مجوزهای ورود به محدوده طرح ترافیک ویژه خبرنگاران متقاضی تا ۲۵ اردیبهشت ماه صادر شود، اما اگر هم صادر نشد آن‌ها نگران نباشند، زیرا تا زمان اعلام وضعیت طرح ترافیکشان، مهلت دارند و طرح سابق آنان به قوت خود باقی است.

خوانساری با اشاره به اینکه در سیستم جدید طرح ترافیک خبرنگاری یک کارگروه به پیشنهاد شورای شهر ایجاد شده است، گفت: بر همین اساس ممکن است صدور طرح یک مقدار به تأخیر افتد، اما تلاش می‌کنیم که همه طرح‌ها تا ۲۵ اردیبهشت ماه برای خبرنگاران صادر شوند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید