زمان اجرای طرح ترافیک ۹۸ اعلام شد

آسمونی : مدیر واحد ساماندهی محدودیت‌ها و طرح‌های ترافیک گفت: با توجه به تمدید زمان استفاده عمومی از طرح ترافیک ۹۷ تا ۲۵ اردیبهشت، این زمان تمدید نخواهد شد و طرح ترافیک جدید از خرداد اجرا خواهد شد.

عمار سعیدیانفر با اشاره به اینکه طرح ترافیک خبرنگاری سال 97 تا 31 اردیبهشت تمدید شده است، اظهار کرد: خبرنگاران تا زمان اشاره‌شده مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک را دارند.

وی تصریح کرد: هم‌اکنون کمیته 7نفره‌ای که از سوی شورای شهر تهران برای بررسی مدارک خبرنگاران در نظر گرفته شده است در حال بررسی مشخصات خبرنگاران هستند و  پیش‌بینی می‌شود تا قبل از زمان اشاره‌شده بررسی مدارک خبرنگاران در ارتباط با طرح ترافیک خبرنگاری 97 به پایان خواهد رسید.

سعیدیانفر ادامه داد: سایر سهمیه‌بگیران نیز تا 25 اردیبهشت مهلت دارند در محدوده طرح ترافیک تردد کنند و پس از این زمان باید با مجوز طرح ترافیک 98 به محدوده طرح مراجعه کنند.

مدیر واحد ساماندهی محدودیت‌ها و طرح‌های ترافیک افزود: بر اساس آمار 6 هزار نفر برای اخذ طرح ترافیک خبرنگاری سال 98 ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد 2060 نفر  مجوز ورود دریافت خواهند کرد.

وی گفت: بر اساس مصوبه شورای شهر تهران، روزانه 103 هزار خودرو مجاز به محدوده طرح ترافیک هستند که از این تعداد 53 هزار سهمیه‌بگیر و مابقی عادی هستند.

سعیدیانفر تصریح کرد: امسال نیز همانند سنوات گذشته برنامه‌ای برای صدور آرم و برچسب طرح ترافیک از سوی سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران وجود ندارد.

مدیر واحد ساماندهی محدودیت‌ها و طرح‌های ترافیک گفت: با توجه به تمدید زمان استفاده از طرح ترافیک 97 تا 25 اردیبهشت، این زمان تمدید نخواهد شد و طرح ترافیک جدید از خرداد اجرا خواهد شد.

منبع: تسنیم

0/5 ( 0 نظر )


نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

نظر خودتان را ارسال کنید