رئال مادرید خواهان به خدمت گرفتن لوکا یوویچ

ستاره جوان تیم آینتراخت فرانکفورت نظر همگان را به خود جلب کرده است .

به گزارش ورزشی آسمونی ، ستاره جوان و 22 ساله تیم آینتراخت فرانکفورت ، لوکا یوویچ ، در آستانه پیوستن به رئال مادرید قرار دارد .

با توجه به درخشش این بازیکن در بوندسلیگای آلمان و صعود تیم فرانکفورت به نیمه نهایی لیگ اروپا با گلزنی های این بازیکن ، حال تیم رئال مادرید توجهش برای خریدن این بازیکن خوش آتیه جلب شده است . رئال مادرید که در فصل جاری در امر تمام کنندگی و گلزنی بسیار ناامید کننده ظاهر شده و فصل را خیلی زود از دست داد ، حال به چراغ سبز زیدان و پرز به دنبال ساختن یکی دیگر از نسخه های کهکشانی هاست و دست به کار خرید شده است .

اولین خرید قطعی این تیم ادر میلیتائو مدافع تیم پورتو است و حال با خرید یوویچ این تیم می تواند خود را در خط حمله نیز تقویت کند . با توجه به توافقات انجام شده بین سران باشگاه چلسی و رئال مادرید پیوستن ادن هازارد نیز قطعی به نظر می رسد و صحبت هایی مبنی بر حضور اریکسن و پوگبا نیز به گوش می رسد .

حال تیم فرانکفورت با مبلغ 60 میلیون یورو به نظر ، موافقت کرده اما خواهان به خدمت گرفتن ماریانو مهاجم نیمکت نشین تیم رئال مادرید نیز می باشد باید دید در صورت تعویض دو بازیکن بین دو باشگاه مبلغ ذکر شده دچار تغییر و تحول می شود یا خیر ؟

 

اختصاصی آسمونی

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید