آیا وقت خداحافظی کاسیاس فرا رسیده است ؟

بعد از آنکه ایکر کاسیاس بدلیل حمله قلبی به بیمارستان روانه شد ، همه توجهات به بهبودی این بازیکن بسته شده است .

به گزارش ورزشی آسمونی و به نقل از مارکا ، بعد از بستری شدن ایکر کاسیاس دروازه بان خوش نام سابق تیم ملی اسپانیا و رئال مادرید ، خبر هایی از وضعیت او در بیمارستان مشخص شده است .

پست توئیتری سن ایکر نشان از بهبودی او و نبود مشکلی خاص خبر می دهد اما اخبار منتشر شده از سوی سرپرست ناظر بر احوال ایکر کاسیاس ، آقای نلسون پوگا ، نشان دهنده امکان بازنشستگی ایکر کاسیاس است .

به گفته آقای پوگا ، حال دروازه بان تیم پورتو کاملا مساعد است و هیچ مشکل و عواقبی از سوی حمله قلبی رخ داده ، او را تهدید نمی کند . اما بسته به نظارت و خدمات پزشکی که ایکر کاسیاس در آینده نیاز خواهد داشت زمان بازنشستگی این دروازه بان مشخص خواهد شد .

وی اضافه کرد که زمان بازنشستگی ایکر کاسیاس کاملا به شرایط جسمی او مرتبط است و با توجه به اینکه حمله قلبی رخ داده می تواند در صورت بروز استرس بسیار زیاد در حین مسابقات دوباره برای او تکرار شود ممکن است بازنشستگی او بهترین گزینه پیش رو برای این دروازه بان خوش نام باشد .

البته لازم به ذکر است که مشکلات قلبی و عروقی برای بازیکنان مطرح مختلفی در دنیای فوتبال اتفاق افتاده است ، مشکلات قلبی ماریو گوتزه ، بیماری پیش آمده برای دنی کارواخال و نمونه های دیگری که بازیکنان بعد از طی دورانی کوتاه و بعضا طولانی به مستطیل سبز برگشتند اما با توجه به شرایط و سن ایکر کاسیاس نسبت به بازیکنان ذکر شده تنها باید امیدوار به بازگشت او به سنگر تیم پورتو باشیم .

 

اختصاصی آسمونی

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید