منچستر یونایتد 0 – 2 منچسترسیتی ؛ دیوار سیتیزن ها نم پس نمیدهد !

در دیدار شب گذشته دو همشهری در شهر منچستر در لیگ برتر انگلیس ، شاگردان گواردیولا توانستند از سد شیاطین سرخ عبور کنند .

به گزارش ورزشی آسمونی ، در شبی که دو تیم منچسترسیتی و منچستریونایتد یکی برای شانس حضور در لیگ قهرمانان و دیگری برای قهرمانی در لیگ می جنگیدند بازی در نهایت به سود تیم منچسترسیتی به اتمام رسید .

شاگردان سولسشر از همان دقایق ابتدایی نشان دادند که به قصد دفاع در این بازی حاضر شده اند و به کسب حداقل امتیاز در این مسابقه قانع هستند . حملات متعدد بازیکنان سیتی و دفاع منسجم شیاطین سرخ مانع از رد و بدل شدن گلی در نیمه اول شد .

روی مهم ترین موقعیت نیمه اول و همکاری عالی بازیکنان منچسترسیتی و حرکت آگوئرو ، رحیم استرینگ درون محوطه جریمه با از پیش روی برداشتند دو بازیکن تیم یونایتد ضربه ای را به قصد چارچوب زد که داوید دخیا از فاصله چند قدمی موفق به دفع توپ شد .

در نیمه دوم تیم یونایتد کمی دفاع را رها کرده و بدلیل شروع اشتباهات مدافعین این تیم ، تنها 9 دقیقه کافی بود تا برناردو سیلوا قفل دروازه یونایتدی ها را بشکند . روی حرکت این بازیکن از سمت راست و پاس گوندوغان ،  این بازیکن پرتغالی با یک ضربه دقیق و زمینی دروازه منچستریونایتد را گشود تا شیرجه بلند داوید دخیا نیز مانع از باز شدن دروازه نشود .

تیم یونایتد که بازی را از دست رفته میدید حملات خود را آغاز کرد و خیلی زود تا زدن گل تساوی پیش رفت اما اشتباهات فردی بازیکنان یونایتد مانع از گلزنی این تیم می شد و جسی لینگارد در مقابل دروازه ادرسون از چند قدمی خط دروازه نتوانست ضربه ای به توپ بزند و توپ از مقابل دیدگان او رد شد .

سیتیزن ها که با زدن یک گل جان دوباره ای گرفته بودند حملات را از سر گرفتند و حضور لروی سانه نیز قدرت هجومی این تیم را بالا برد . در دقیقه 66 روی حرکت عالی دو وینگر تیم سیتی یعنی رحیم استرلینگ و لروی سانه ، ضربه محکم این بازیکن آلمانی با برخورد به ساق پای داوید دخیا وارد دروازه یونایتد شد تا کار منچستریونایتد در این دیدار سخت تر و سخت تر شود .

در نهایت دیدار دو تیم سیتی و یونایتد با برتری شاگردان گواردیولا به اتمام رسید تا هم طرفداران تیم یونایتد و هم لیورپولی هایی که به نتیجه نگرفتن منچسترسیتی در این بازی امیدوار بودند مایوس شده و دل سرد شوند .

 

اختصاصی آسمونی

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید