درب نمایشگاه کتاب تهران به روی بازدیدکنندگان باز شد

به گزارش آسمونی:سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از امروز رسماً فعالیت خود را آغاز کرد.

سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از امروز رسماً فعالیت خود را آغاز کرد و درب‌های مصلای بزرگ امام خمینی (ره) از ساعت ۱۰ صبح امروز به روی بازدیدکنندگان باز شد.

این نمایشگاه در مساحتی به وسعت ۱۱۰ هزار مترمربع برپا شده است. ۳۲۰۰ ناشر داخلی و خارجی در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور دارند و از این میان ۲۴۰۰ ناشر داخلی و ۸۰۰ ناشر خارجی هستند.

ناشران داخلی در بخش‌های مختلف ناشران عمومی، دانشگاهی، آموزشی، کودک و نوجوان و ناشران خارجی در دو بخش لاتین و عربی در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حاضر شدند. این ناشران در مجموع بیش از ۴۰۰ هزار عنوان کتاب را در نمایشگاه عرضه کردند.

میهمان ویژه سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران کشور چین است. علاوه بر کشور چین، ۳۰ کشور دیگر نیز در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حاضر شدند. چین با هیئتی ۲۰۰ نفره به نمایشگاه کتاب تهران آمده است.

برای حضور در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می‌توان از خطوط متروی منتهی به مصلای تهران استفاده کرد. همچنین شهرداری تهران امکان انتقال بازدید کنندگان نمایشگاه کتاب از میادین اصلی شهر تهران به محل برگزاری را فراهم کرده است.

سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب که از امروز ۴ اردیبهشت آغاز شده است، تا ۱۴ اردیبهشت ادامه دارد و میزبان علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید