اشتباه عجیب همراه اول

به گزارش آسمونی:در نتیجه بروز اختلال در اجرای عملیات صدور قبض جدید، امروز ۸۰۰ هزار مشترک پرمصرف همراه اول قبوض اشتباه دریافت کردند که این موضوع ساعاتی بعد از سوی اپراتور تصحیح و ارتباط قطع‌شده مشترکان برقرار شد.

صبح امروز برخی مشترکان همراه اول پیامکی دریافت کردند که از پر شدن سقف مجاز صورت حساب و قطع ارتباط آنها خبر می‌داد. این مشترکان از مشترکان پرمصرف و دارای صورتحساب‌های بالا بودند و مشترکان عادی این پیامک را دریافت نکردند.

محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز ازجمله کسانی بود که این پیامک را دریافت کرده است. وی در توئیتی نوشت که از دریافت پیامک قبض نجومی همراه اول شوکه شده است که این موضوع را از سازمان تنظیم مقررات پیگیری کرده و همراه اول برای مشترکانی که درگیر این اشتباه شده بودند، پیام عذرخواهی فرستاده و خطوط قطع‌شده را وصل کرده است. جهرمی تعداد مشترکان درگیر این موضوع را ۸۰۰ هزار مشترک اعلام کرده است.

همچنین شاهین آرپناهی مدیر ارتباطات این اپراتور نیز علت بروز این اختلال را اجرای عملیات در صدور قبوض جدید دانسته که منجر به افزایش صورتحساب صادره و قطع خطوط برخی مشترکان شده است.

به گفته وی صورتحساب تصحیح شده به زودی از طریق پیامک برای مشتریان ارسال می‌شود

منبع: رکنا

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید