قهرمانی یوونتوس در سری آ با پیروزی در برابر فیورنتینا

یوونتوس موفق شد برای هشتمین بار پیاپی قهرمانی سری آ را بدست آورد .

به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم یوونتوس که از بازی های پیش رویش تنها به سه امتیاز برای قهرمانی در سری آ نیاز داشت با کسب پیروزی برابر فیونتینا موفق شد تا هشتمین قهرمانی پیاپی خود را در سری آ جشن بگیرد .
مکس آلگری که چند روز پیش از لیگ قهرمانان به طرز باورنکردنی و ناامید کننده ای حذف شده بود اکنون توانست تیم یوونتوس را بار دیگر قهرمان سری آ کند .

در دیداری که تیم یوونتوس تا دقیقه تا دقیقه 37 نتیجه را یک بر صفر با گل دقیقه 6 میلنکوویچ واگذار کرده بود موفق شد بازی را با گل های الکس ساندرو در دقیقه 37 و گل به خودی بازیکن تیم فیورنتینا ، جرمن پِزِلا ، بازی باخته را پیروز شود و ضمن کام بک کردن در این مسابقه ، قهرمانی خود در سری آ را برای هشتمین بار پیاپی جشن بگیرد .

با توجه به اینکه تنها 5 هفته از بازی های رو در رو باقی مانده و تیم یوونتوس با یک بازی بیشتر موفق شده فاصله 20 امتیازی با تیم دوم جدول ایجاد کند ، این تیم زود تر از موعد به قهرمانی رسید و حال تنها جذابیت لیگ سری آ جنگ بر سر سهمیه لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا است .

تیم های ناپولی ، اینتر و آث میلان از بخت های حضور در لیگ قهرمانان هستند و تیم های آ اس رم ، آتلانتا ، تورینو و لاتزیو در تعقیب تیم آث میلان هستند .

اختصاصی آسمونی 

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید