منچسترسیتی 1 – 0 تاتنهام ؛ نوش دارو بعد از مرگ سهراب

دیدار دو تیم منچسترسیتی و تاتنهام در لیگ برتر انگلیس با برتری سیتیزن ها به اتمام رسید .

به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم منچسترسیتی که تنها 3 روز قبل توسط تیم تاتنهام از لیگ قهرمانان اروپا حذف شده بود عصر امروز دیداری با همان تیم در لیگ برتر جزیره داشت و موفق شد با تک گل فیل فودن پیروز این مسابقه باشد .

تیم تاتنهام بازی را بهتر آغاز کرد ولی این تیم منچسترسیتی بود که به گل رسید . در دقیقه 4 روی اولین حمله تیم منچسترسیتی بر روی دروازه تیم تاتنهام ، ارسال بلند برناردو سیلوا به آگوئرو رسید و او نیز با ضربه سر توپ را به فیل فودن رساند و این بازیکن به راحتی دروازه تیم تاتنهام را باز کرد .

تیم تاتنهام بعد از دریافت گل جلو کشید و روی چند موقعیت مختلف توسط کریستین اریکسن و همچنین هیونگ مین سون می توانست دروازه را باز کند اما مدافعین تیم منچسترسیتی مانع از باز شدن دروازه شدند . ادرسون مونترو نیز چندین موقعیت مهاجمین تیم تاتنهام را در به ثمر رساندن گل ناکام گذاشت .

حملات دو تیم در ادامه مسابقه نتیجه ای به همراه نداشت و هیچ یک از دو تیم نتوانست دروازه یکدیگر را باز کند و صرفا موقعیت های خطرناکی ایجاد شد که توسط دروازه بانان و مدافعین هر دو تیم مانع از باز شدن دروازه شوند . بازی در نهایت با تک گل فیل فودن به اتمام رسید تا تیم سیتی بار دیگر به صدر جدول برگردد تا شانس اصلی قهرمانی در لیگ برتر جزیره باشند و به امید کسب دو جام ممکن باقی مانده برای این تیم باشند .

 

اختصاصی آسمونی

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید