صعود بارسلونا و آژاکس به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا

شب گذشته دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان برگزار شد که طی آن تیم های بارسلونا و آژاکس به دور بعدی صعود کردند .

به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم بارسلونا که در بازی رفت خود موفق شده بود در ورزشگاه الدترافورد با تک گل لوک شاو که به اشتباه وارد دروازه خودی کرد برنده این مسابقه باشد در بازی برگشت با درخشش لیونل مسی توانست بعد از سه سال از مرحله یک چهارم پایانی صعود کرد .

گل های این مسابقه را لیونل مسی در دقایق 16 و 20 وارد دروازه دخیا کرد که اصلا در روز های خوب خود نبود . همچنین فیلیپه کوتینیو در دقیقه 61 دروازه منچستریونایتد را برای بار سوم باز کرد تا با چهار گل در مجموع از سد تیم منچستر یونایتد عبور کنند .

در سوی دیگر تیم آژاکس که به طور باورنکردنی تیم رئال مادرید را از صحنه رقابت ها حذف کرد ، در یک بازی زیبای دیگر باز هم شگفتی آفرینی کرد و تیم یوونتوس را در ورزشگاه آلیانز شکست داد تا همچنان به شگفتی آفرینی خود در این لیگ قهرمانان ادامه دهد .

ابتدا تیم یوونتوس توسط کریستیانو رونالدو به گل رسید اما تنها 6 دقیقه بعد و در دقیقه 34 روی اشتباه دیشیلیو در پر کردن خط آفساید فن د بیک به راحتی پشت مدافعین تیم یوونتوس به توپ رسید و دروازه شزنی را باز کرد . در نیمه دوم نیز روی یک ضربه کرنر در دقیقه 67 ، ماتیاس دلیخت مدافع جوان و آینده دار تیم آژاکس جلو کشید و با یک ضربه سر موفق شد تا گل پیروزی بخش تیم آژاکس را وارد دروازه یوونتوس کند تا هم رئال مادرید و هم یوونتوس را در مصافی دیدنی و زیبا حذف کنند .

حال تیم بارسلونا منتظر بازی امشب تیم های لیورپول و پورتو میماند که به احتمال زیاد تیم لیورپول در مرحله بعدی رقیب بارسلونا خواهد بود و در آن سو تیم آژاکس منتظر یکی از تیم های انگلیسی یعنی برنده دیدار منچسترسیتی و تاتنهام خواهد نشست .

اختصاصی آسمونی

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید