اخبار سیاسی

کمک داوطلبانه چهل میلیارد ریالی کارکنان سپاه به سیل‌ زدگان

Forty billion rials Staff Corps volunteer help to flood victims کمک داوطلبانه چهل میلیارد ریالی کارکنان سپاه به سیل‌ زدگان

به گزارش آسمونی:معاون نیروی انسانی سپاه از کمک داوطلبانه چهل میلیارد ریالی کارکنان رسمی و وظیفه سپاه از محل حقوق فروردین ماه خود به هموطنان سیل زده کشور به دعوت فرمانده کل سپاه خبر داد.

در پی حادثه سیل‌های ویرانگر اخیر و آسیب‌ها و خسارت‌های فراوان به برخی هموطنان، کارکنان رسمی و وظیفه سپاه به دعوت پیامکی سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی لبیک گفتند.

سردار سرتیپ پاسدار احمد کریمی معاون نیروی انسانی سپاه با اعلام این خبر گفت: پس از وقوع حادثه سیل و آغاز عملیات امداد و خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان کشورمان، با توجه به ابعاد گسترده خسارت‌ها و آسیب‌ها و ضرورت گسیل کمک‌های مردمی در این راستا، حسب دعوت فرمانده کل سپاه از کارکنان این نهاد برای کمک داوطلبانه به این عزیزان با اختصاص بخشی از حقوق خود،  پیامکی به آحاد کارکنان ارسال شد.

وی افزود: متعاقبا کارکنان رسمی و وظیفه سپاه در پاسخ به این دعوت تا کنون مبلغ چهل میلیارد ریال از محل حقوق فروردین‌ماه ۹۸ خود به هموطنان عزیز سیل‌زده کشورمان کمک کردند و کمک‌ها همچنان ادامه دارد.

منبع: ایسنا

تازه های آسمونی

شورای نگهبان طرح حمایت از سپاه در برابر آمریکا را تایید کرد

طاهره رضایی

مصادره خانه‌های پلاک قرمز محله هرندی برای تخریب

طاهره رضایی

نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

ندا رحیمی

آلبوم شجریان به نفع سیل‌زدگان فروخته می‌شود

طاهره رضایی

2 اردیبهشت ، تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی (1358 ه ش)

آسمونی

سردار «فتح‌الله جمیری» فرمانده حفاظت سپاه شد

طاهره رضایی

نظر شما چیست؟