اخبار فرهنگی و هنری

کتب خارجی حاضر در نمایشگاه تهران ترخیص شدند

Foreign books at the Tehran Exhibit were discharge کتب خارجی حاضر در نمایشگاه تهران ترخیص شدند

به گزارش آسمونی:مدیر کمیته ناشران خارجی از ورود تمامی کتاب‌های خارجی به گمرک تهران خبر داد و گفت: ۱۰۴ هزار عنوان کتاب خارجی از سوی ناشران و نمایندگی‎‌های نشر در نمایشگاه کتاب تهران عرضه خواهد شد.

مدیر کمیته ناشران خارجی از ورود تمامی کتاب‌های خارجی به گمرک تهران خبر داد و گفت: ۱۰۴ هزار عنوان کتاب خارجی از سوی ناشران و نمایندگی‎‌های نشر در نمایشگاه کتاب تهران عرضه خواهد شد.

احد رضایی با اشاره به ورود تمامی محموله‌های کتاب به گمرک تهران گفت: ناشرانی از کشورهای انگلستان، لبنان، سوریه، مصر، تونس، پاکستان، قطر، عراق و ترکیه به طور مستقیم در نمایشگاه حضور دارند.

وی ادامه داد: همچنین نمایندگانی از ناشران کشورهای آمریکا، آلمان، هند، ترکیه، هلند، بلژیک، سنگاپور، ایتالیا، روسیه، کانادا، کره جنوبی و ژاپن حضور خواهند داشت.

رضایی با اشاره به متراژ و تعداد کتاب‌های ناشران خارجی شرکت کننده در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عنوان کرد: در بخش کتاب‌های لاتین متراژ غرفه‌ها دو هزار متر مربع است که ۱۰۴ هزار عنوان کتاب عرضه می‌شود که از این میان ۴۱ هزار عنوان در بخش تازه‌های کتاب و ۶۳ هزار عنوان نیز در بخش آزاد خواهد بود.

مدیر کمیته ناشران خارجی سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران ادامه داد: ۱۳۰۰ متر مربع نیز به ناشران عرب اختصاص پیدا کرده است که ۳۳ هزار عنوان کتاب را عرضه می‌کنند.

سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «خواندن توانستن است» از ۴ تا ۱۴ اردیبهشت ماه در مصلی امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.

منبع: ایلنا

تازه های آسمونی

برگزاری نمایشگاه کتاب تهران از ۴ اردیبهشت

طاهره رضایی

تصاویر دیدنی 29 فروردین 98

طاهره رضایی

برنامه‌های نمایشگاه کتاب تهران اعلام شد

طاهره رضایی

افزایش ۵۰ درصدی بن خرید کتاب برای دانشجویان و طلاب

طاهره رضایی

سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از تاریخ ۴ تا ۱۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ در مصلی امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

طاهره رضایی

تمدید زمان ثبت نام ناشران خارجی تا ۲۶ اسفند ماه

طاهره رضایی

نظر شما چیست؟