کتب خارجی حاضر در نمایشگاه تهران ترخیص شدند

به گزارش آسمونی:مدیر کمیته ناشران خارجی از ورود تمامی کتاب‌های خارجی به گمرک تهران خبر داد و گفت: ۱۰۴ هزار عنوان کتاب خارجی از سوی ناشران و نمایندگی‎‌های نشر در نمایشگاه کتاب تهران عرضه خواهد شد.

مدیر کمیته ناشران خارجی از ورود تمامی کتاب‌های خارجی به گمرک تهران خبر داد و گفت: ۱۰۴ هزار عنوان کتاب خارجی از سوی ناشران و نمایندگی‎‌های نشر در نمایشگاه کتاب تهران عرضه خواهد شد.

احد رضایی با اشاره به ورود تمامی محموله‌های کتاب به گمرک تهران گفت: ناشرانی از کشورهای انگلستان، لبنان، سوریه، مصر، تونس، پاکستان، قطر، عراق و ترکیه به طور مستقیم در نمایشگاه حضور دارند.

وی ادامه داد: همچنین نمایندگانی از ناشران کشورهای آمریکا، آلمان، هند، ترکیه، هلند، بلژیک، سنگاپور، ایتالیا، روسیه، کانادا، کره جنوبی و ژاپن حضور خواهند داشت.

رضایی با اشاره به متراژ و تعداد کتاب‌های ناشران خارجی شرکت کننده در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عنوان کرد: در بخش کتاب‌های لاتین متراژ غرفه‌ها دو هزار متر مربع است که ۱۰۴ هزار عنوان کتاب عرضه می‌شود که از این میان ۴۱ هزار عنوان در بخش تازه‌های کتاب و ۶۳ هزار عنوان نیز در بخش آزاد خواهد بود.

مدیر کمیته ناشران خارجی سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران ادامه داد: ۱۳۰۰ متر مربع نیز به ناشران عرب اختصاص پیدا کرده است که ۳۳ هزار عنوان کتاب را عرضه می‌کنند.

سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «خواندن توانستن است» از ۴ تا ۱۴ اردیبهشت ماه در مصلی امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.

منبع: ایلنا

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید