منچستریونایتد 0 – 1 بارسلونا ؛ ناکامی شیاطین سرخ در جهنم الدترافورد

دیدار دو تیم منچستریونایتد و بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا با برتری آبی اناری را به پایان رسید .

به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار دو تیم منچستریونایتد و بارسلونا در الدترافورد با برتری تیم مهمان به پایان رسید .

بازی در دقایق ابتدایی با برتری تیم منچستریونایتد همراه بود . بازیکنان جوان این تیم به قصد به ثمر رساندن گل جلو کشیده بودند و در راس آنها مارکوس رشفورد برای به ثمر رساندن گل بسیار مشتاق بود .

در دقیقه 8 روی پاس پل پوگبا برای مارکوس رشفورد می رفت که دروازه بارسلونا به طرز جدی مورد حمله قرار گیرد که خروج تراشتگن مانع از هرگونه خطر جدی بر روی دروازه این تیم شد .

روی اولین حمله جدی تیم بارسلونا بر روی دروازه یونایتد این تیم به گل رسید . حرکت لیونل مسی و سانتر این بازیکن برای لوییس سوارز ، سوارز در نزدیکی های تیرک دوم به توپ رسید و با ضربه سر به توپ ضربه وارد کرد که توپ با برخورد به پای لوک شاو وارد دروازه شد تا تنها گل این دیدار به ثمر برسد .

در ادامه تیم یونایتد جلو کشید تا نتیجه را برگرداند و نیمه اول را بازنده به رختکن نرود . حملات تیم یونایتد روی ارسال های اشلی یانگ و دیگر بازیکنان این تیم راه به جایی نمی برد و یکی پس از دیگری از دست می رفت .

در دقیقه 36 بار دیگر تیم بارسلونا حمله شدیدی را بر روی دروازه یونایتد ایجاد کرد . روی پاس بلندی که برای لوییس سوارز ارسال شد این بازیکن توپ را به کوتینیو رساند و می رفت که کوتینیو با یک ضربه محکم دروازه یونایتد را باز کند که واکنش عالی داوید د خیا مانع از باز شدن دروازه شد .

نیمه دوم بازی با تسلط تیم یونایتد و حملات به ندرت بازیکنان بارسلونا همراه شد . تیم یونایتد روی چند فرصت می توانست به گل تساوی دست یابد که مارکوس رشفورد و خط حمله این تیم بسیار ضعیف کار کردند .

در دقیقه 64 شاید خطرناک ترین حمله نیمه دوم بر روی دروازه یونایتد ایجاد شد . روی پاسی که نلسون سمدو به لوییس سوارز داد این بازیکن می توانست دروازه د خیا رابرای بار دوم باز کند که ضربه اش با برخورد به تور بیرون دروازه به خارج از زمین رفت .

در نهایت نیمه دوم مسابقه گلی را در بر نداشت تا بازی با برتری یک گله تیم بارسلونا در همان نیمه اول به اتمام برسد .

اختصاصی آسمونی

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید