پرسپولیس 2 – 0 الاهلی ؛ تکمیل پازل برد نمایندگان ایرانی

دیدار دو تیم الاهلی عربستان و پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا با برتری تیم پرسپولیس به اتمام رسید .

به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار دو تیم الاهلی عربستان و پرسپولیس در شبی برگزار شد که تیم پرسپولیس نیاز مبرمی به سه امتیاز این مسابقه داشت تا بتواند امید خود را برای صعود از گروهش حفظ کند که این اتفاق نیز رخ داد .

تیم پرسپولیس بازی را بهتر آغاز کرد و می توانست خیلی زود به گل برسد که مدافعین تیم الاهلی مانع از باز شدن دروازه شدند . تیم پرسپولیس در این مسابقه همانند دیدار های گذشته خود حملات پیاپی ای را بر روی دروازه حریف انجام می داد که خوش بختانه در این مسابقه مزد حملات خود را خیلی زود گرفت .

روی پرتاب اوت بلند مهدی شیری و در چند رفت و برگشت در دقیقه 18 ، توپ به شجاع خلیل زاده رسید و این بازیکن با یک ضربه آکروباتیک بسیار زیبا موفق شد تا دروازه تیم الاهلی را باز کند و نتیجه را به نفع تیم پرسپولیس تغییر دهد .

بعد از به ثمر رسیدن اولین گل برای تیم پرسپولیس ، حملات این تیم بر روی دروازه الاهلی با نظام بیشتری صورت گرفت و می توانستند روی چند موقعیت دیگر نیز به گل برسند . در دقیقه 36 میرفت که اشتباه عجیب شجاع خلیل زاده کار دست تیم پرسپولیس بدهد . روی پاس به عقب این بازیکن برای علیرضا بیرانوند ، ضرب توپ شجاع بسیار کم بود و در صورت عدم خروج بیرانوند می توانست دروازه تیم پرسپولیس را به شدت تهدید کند که هوشیاری بیرانوند مانع از باز شدن دروازه تیمش شد .

تیم پرسپولیس در نیمه دوم برای افزایش تفاضل گل جلو کشید و خیلی زود هم ثمره حملات خود را گرفت . هنوز مدت زمان زیادی از شروع بازی در نیمه دوم نگذشته بود که تیم پرسپولیس موفق شد در دقیقه 48 دروازه تیم الاهلی را برای بار دوم باز کند .

ارسال کرنر بشار رسن به روی دروازه از روی سر بازیکنان هر دو تیم عبور کرد و در سمت مخالف به محمد نادری رسید . ارسال زمینی نادری با برخورد به پای نوراللهی به علی علی پور رسید و این بازیکن با ضربه محکم و زمینی توپ را از بین پاهای دروازه بان الاهلی عبور داد تا گل دوم پرسپولیس به ثمر برسد .

بعد از به ثمر رسیدن گل دوم پرسپولیس ، تیم الاهلی جلو کشید تا بازی را به تساوی بکشاند ولی ضدحملات تیم پرسپولیس بر روی دروازه آنها می توانست گل های بیشتری برای تیم پرسپولیس به همراه داشته باشد . حملات تیم الاهلی اگر چه پی در پی انجام می شد ولی راه به جایی نمی برد و دفاع تیم پرسپولیس مانع از باز شدن دروازه این تیم می شد .

در نهایت تیم پرسپولیس با همان نتیجه 2 بر صفر موفق شد تا الاهلی را شکست دهد و امید های خود برای صعود از گروهش را بالاتر ببرد .

اختصاصی آسمونی

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید