الهلال 1 – 2 استقلال ؛ پیروزی امیدوار کننده استقلال در برابر الهلال

دیدار دو تیم الهلال عربستان و استقلال تهران در لیگ قهرمانان آسیا با برتری تیم استقلال به پایان رسید .

به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم استقلال در دیداری جذاب موفق شد تیم الهلال را شکست دهد تا دوباره از شانس صعود به دور بعد برخوردار شود .

تیم استقلال که در دو بازی گذشته خود از شش امتیاز ممکن تنها به یک امتیاز بسنده کرده بود و خطر حذف از لیگ قهرمانان این تیم را تهدید می کرد ، با پیروزی در برابر تیم الهلال دوباره به صعود از این گروه امیدوار شد .

تیم استقلال بازی را بهتر آغاز کرد و خیلی زود به گل اول مسابقه دست یافت . در دقیقه 5 تیم استقلال توسط پاتوسی موقعیت بسیار عالی بر روی درواز الهلال ایجاد کرد و علی کریمی روی سانتر پاتوسی موفق شد دروازه تیم الهلال را خیلی زود باز کند .

بعد از این گل زودهنگام تیم استقلال ، این تیم کمی عقب نشست و چشم به ضدحملات داشت تا روی غفلت مدافعین تیم الهلال به گل دوم مسابقه دست یابد . در دقیقه 30 مسابقه باز هم پاتوسی در نقش سازنده گل تیم استقلال ظاهر شد و گل دوم استقلال به ثمر رسید .

سانتر عالی پاتوسی باضربه سر محمد دانشگر همراه شد و توپ به پژمان منتظری رسید و این بازیکن با یک ضربه سر دقیق موفق شد در دقیقه 30 مسابقه گل دوم تیم استقلال را وارد دروازه تیم الهلال کند .

تیم استقلال که کار تیم الهلال را در همان نیمه اول تمام کرده بود کمی عقب کشید تا با یک بازی منطقی پیروزی را از آن خود کند . مهاجمین ریزنقش تیم الهلال یعنی گومیس و جووینکو مهره های کلیدی تیم الهلال بودند که بازیکنان و خط دفاعی استقلال خیلی خوب از پس مهار آنها در نیمه اول بر آمدند .

در نیمه دوم نیز تیم استقلال عقب نشسته بود و روی ضدحملات قصد صدمه وارد کردن به حریف را داشت . اما تیم الهلال کامل جلو کشیده بود تا نتیجه را برگرداند که مدافعین و بازیکنان استقلال مانع از این کار تا دقیقه 71 شدند .

اما در دقیقه 71 گومیس موفق شد تا یکی از گل ها را جبران کرده و اختلاف را به حداقل برساند . روی اشتباه زکی پور ، بازیکن استقلال ، در دفع توپ ، توپ دقیقا جلوی پای گومیس افتاد و این بازیکن اختلاف را به حداقل رساند .

بعد از این گل بازیکنان استقلال برای حفظ نتیجه بیشتر در لاک دفاعی فرو رفتند و موفق شدند دست پر از ورزشگاه خانگی الهلال خارج شوند و تیم صدرنشین گروه را شکست دهند .

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید