الوصل 1 – 3 ذوب آهن ؛ کام بک شاگردان منصوریان با طعم صدرنشینی

دیدار دو تیم ذوب آهن و الوصل در لیگ قهرمانان آسیا با برتری تیم ذوب آهن به پایان رسید .

به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم ذوب آهن در بازی ای که گل اول را دریافت کرده بود موفق شد تا به بازی برگردد و نتیجه مسابقه را به سود خود برگرداند .

تیم ذوب آهن بازی را تهاجمی آغاز کرد ولی این تیم الوصل بود که گل اول بازی را به ثمر رساند . روی حرکت علی صالح و پاس او به کایو ، این بازیکن موفق شد با چرخش به سمت دروازه توپ را وارد دروازه ذوب آهن کند و گل اول مسابقه را به ثمر برساند .

شاگردان منصوریان که از دریافت گل اول شوکه شده بودند بازی را در دست گرفتند و هنوز یک دقیقه از گل الوصل نگذشته بود موفق به زدن گل تساوی شدند . این بار روی ارسال عالی حمید ملکی به روی دروازه اوساگونا خود را به توپ رساند و دروازه الوصل را باز کرد تا خیلی زود گل تساوی به ثمر برسد .

بعد از زده شدن دو گل تنها در دو دقیقه یخ بازی آب شد و هر دو تیم اقدام به حمله کردند . تیم ذوب آهن روی حملات خود موفق تر عمل می کرد و در دقیقه 36 توانست دروازه الوصل را باز کند . پرتاب بلند اوت توسط حمید بوحمدان و ضربه سر اوساگونا به توپ ، موقعیت را برای ارسلان مطهری فراهم کرد و این بازیکن با ضربه ای محکم به توپ دروازه الوصل را برای بار دوم باز کرد .

در نیمه دوم نیز شاگردان منصوریان بر بازی غلبه داشتند و توپ و زمین را در اختیار خود گرفته بودند و اجازه خلق موقعیت خطرناکی را به تیم الوصل نمی دادند . حملات تیم ذوب آهن در این نیمه شدت نیمه اول را نداشت و بیشتر به منظور کنترل بر روی بازی انجام می شد تا بالاخره در دقیقه 86 گل سوم تیم ذوب آهن به ثمر رسید .

اوساگونا که تا به این جای مسابقه یک گل و یک پاس گل را برای تیم ذوب آهن به ثبت رسانده بود باز هم درخشید و با پاس خود ، بوحمدان را صاحب موقعیت کرد و این بازیکن با یک ضربه دقیق و زمینی دروازه الوصل را برای بار سوم باز کرد تا خیال منصوریان از برد در این بازی راحت شود و با هفت امتیاز در صدر  گروه خود قرار بگیرد و منتظر نتیجه بازی الزورا و النصر بماند .

اختصاصی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید