بایرن مونیخ 5 – 0 دورتموند ؛ آتش بازی به سبک کواچ

دیدار درکلاسیکر بین دو تیم بایرن مونیخ و دورتموند در بوندسلیگای آلمان با برتری پر گل بایرن به پایان رسید .

به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار دو تیم بایرن مونیخ و دورتموند با برتری پر گل تیم بایرن مونیخ به پایان رسید تا این تیم به صدر جدول بوندسلیگا برگردد .

بازی با حملات هر دو تیم آغاز شد و روی جدی ترین موقعیت بازی در همان دقایق ابتدایی تیم دورتموند می توانست دروازه را باز کند که چنین نشد .

در ادامه و در دقیقه 10 تیم بایرن مونیخ روی ضربه کرنر به گل رسید . روی ارسال کرنر از سمت چپ توسط تیاگو ، متس هوملز به پرشی بلند خود را به توپ رساند و با ضربه سر درواه دوتموند را باز کرد تا خیلی زود تیم بایرن مونیخ پیش بیافتد .

تیم بایرن مونیخ بعد از گل اول بیشتر جلو کشید تا کار را در همان نیمه اول به اتمام برساند . تنها 7 دقیقه بعد از گل اول ، تیم بایرن مونیخ به گل دوم رسید . روی اشتباه مسلم مدافع تیم دورتموند ، لواندوفسکی پا به توپ شد و با گذشتن از بورکی به زیبایی دروازه تیم دورتموند را باز کرد تا خیلی زود اختلاف به دو گل برسد .

تیم بایرن مونیخ برای اثبات برتری خود در برابر دورتموند و فراموشی نتیجه بازی رفت کامل جلو کشیده بود تا قدرت خط حمله خود را به رخ بکشد . در دقیقه 41 این بار نوبت خاوی مارتینز بود تا دروازه رومن بورکی را باز کند . روی ارسال توپ از ضربه آزاد ، توپ در رفت و برگشت به مارتینز رسید و او با یک ضربه دقیق دروازه دورتموند را باز کرد .

تیم بایرن بعد از به ثمر رساندن گل سوم نیز حتی عقب نکشید . تنها 2 دقیقه بعد از به ثمر رسیدن گل سوم ، دروازه دورتموند این بار توسط گنابری باز شد . ارسال بی نظیر توماس مولر به روی دروازه و غفلت مدافعین دورتموند باعث شد تا ضربه مناسب گنابری وارد دروازه شود و گل چهارم این تیم به ثمر برسد .

در نیمه دوم از آتش حملات تیم بایرن مونیخ کاسته شد . حملات این تیم همانند نیمه اول زهرناک نبود و راه به جایی نمی برد . تیم بایرن مونیخ از نتیجه کسب کرده در نیمه اول راضی بود و بیشتر به دنبال بدست داشتن بازی و حفظ مالکیت توپ بود .

در نهایت گل پنجم تیم بایرن مونیخ در دقیقه 88 به ثمر رسید . حرکت سرژ گنابری از سمت راست و پاس عرضی او به لواندوسکی از بورکی گذشت و لوا را با دروازه خالی تنها گذاشت و این بازیکن درواه دورتموند را برای بار پنجم باز کرد تا آتش بازی بایرن مونیخ به اتمام برسد .

اختصاصی آسمونی

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید