پرسپولیس 1 – 0 استقلال ؛ جدال صدرنشینی را پرسپولیس برد

دیدار دربی دو تیم پرسپولیس و استقلال تهران با برتری شاگردان برانکو به پایان رسید .

به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس تهران در لیگ برتر که از ساعت 16:00 آغاز شده بود با برتری تیم پرسپولیس به اتمام رسید .

تیم استقلال بازی را بهتر آغاز کرد و روی چند حمله در همان دقایق ابتدایی می توانست به گل برسد که بی دقتی بازیکنان استقلال مانع از گلزنی این تیم شد . ضربات سر گادوین منشا و پژمان منتظری روی ارسال های انجام شده به روی دروازه پرسپولیس به راحتی در اختیار بیرانوند قرار گرفت تا دروازه این تیم همچنان بسته باقی بماند .

روی اولین حمله جدی پرسپولیس این تیم به گل رسید . در دقیقه 21 روی ارسال کرنر از سمت راست به روی دروازه توسط مهدی ترابی ، توپ به احمد نوراللهی رسید و این بازیکن بدون هیچگونه مزاحمت از بازیکنان استقلال به راحتی توپ را وارد دروازه تیم استقلال کرد تا تیم پرسپولیس بر خلاف جریان بازی به گل اول دست یابد .

تیم استقلال بعد از دریافت گل جلو کشید تا نتیجه را برگرداند اما تیم پرسپولیس روی ضد حملات خطرناک ظاهر می شد . در دقیقه 43 روی شلوغی محوطه جریمه و تکل کامیابی نیا ، خورشیدی برای تیم استقلال اعلام پنالتی کرد و فرشید اسماعیلی پشت توپ ایستاد . اما ضربه فرشید اسماعیلی که به صورت پانِنکا زده شد با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت تا بازی در نیمه اول با همان 1 گل به پایان برسد .

در نیمه دوم از هیجان و جذابیت بازی کاسته شد . تیم پرسپولیس اندکی دفاعی تر از نیمه اول بازی کرد و موقعیت خاصی بر روی دروازه پرسپولیس ایجاد نشد . تیم پرسپولیس نیز روی اندک موقعیت های خود در ضد حمله کم تعداد بودند و به راحتی توپ را از دست می دادند .

روی یکی از همین ضد حملات علی علی پور پا به توپ وارد محوطه تیم استقلال شد ولی بدلیل نبود هیچ یک از بازیکنان پرسپولیس در نزدیکی او ، علی پور با ضربه ای توپ را به تور کنار دروازه استقلال روانه کرد تا این موقعیت نیز راه به جایی نبرد .

در دقیقه 2+90 تیم استقلال به زدن گل تساوی خیلی نزدیک شد . ارسال عالی داریوش شجاعیان به روی دروازه با ضربه سر مرتضی تبریزی همراه شد ولی ضربه این بازیکن روی طاق دروازه فرود آمد و به بیرون رفت .

در نهایت بازی با برتری تک گله تیم پرسپولیس به اتمام رسید تا فاصله این تیم در صدر جدول با بقیه تیم های بیشتر شود .

اختصاصی آسمونی

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید