مقدماتی یورو 2020 ؛ لاروخا و آتزوری پیروز از زمین خارج شدند

شب گذشته دو بازی از سری رقابت های مقدماتی یورو 2020 برگزار شد که طی آن ایتالیا و اسپانیا از سد حریفان خود گذشتند .

به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم ایتالیا که بعد از جام جهانی جان تازه ای گرفته است شب گذشته موفق شد از سد فنلاند بگذرد . گل اول بازی توسط بارلا به ثمر رسید . در دقیقه 7 ، روی دفع ضربه وراتی از ضربه آزاد توپ با بارلا رسید و ضربه این بازیکن با برخورد به مدافعین فنلاند وارد دروازه شد .

مویس کین ، بازیکن جوان و آینده دار تیم یوونتوس نیز در دقیقه 74 کار را تمام کرد تا بازی با برتری 2 بر صفر ایتالیا به پایان برسد . پاس عالی چیرو ایموبیله و تک به تک مویس کین با دروازه بان فنلاند با ضربه دقیق او همراه شد تا نتیجه 2 بر صفر شود .

در آن سو ، تیم اسپانیا در برابر تیم نروژ ، تحت رهبری لوییز انریکه با گلزنی کاپیتان ، موفق به کسب پیروزی شد . تیم اسپانیا بازی را مانند همیشه در اختیار داشت ، در دقیقه 16 روی فرار آلبا و حرکت همیشگی خود ، با پاس عرضی رودریگو را در موقعیت شوت زنی قرار داد و این بازیکن با یک ضربه والی زیبا دروازه را باز کرد .

تیم نروژ در نیمه دوم توانست نتیجه مسابقه را برگرداند . اعلام پنالتی برای تیم نروژ با ضربه جاشوا کینگ همراه شد تا مسابقه به تساوی کشیده شود . اما تنها 6 دقیقه بعد این بار نوبت تیم اسپانیا بود که صاحب پنالتی شود و کاپیتان اسپانیا ، سرخیو راموس ، با گل کردن توپ برد را به تیم خود بازگرداند .

اختصاصی آسمونی 

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید