آشنایی با دیتاسنتر فرانسوی او وی اچ

آشنایی با دیتاسنتر فرانسوی او وی اچ

OVH نام عظیم ترین دیتاسنتر در اروپا ، نامی آشنا برای صنعت IT در جهان و به خصوص قاره اروپا این دیتاسنتر با داشتن بیش از ۱۰۰۰ پرسنل یکی از قوی ترین مراکز داده در جهان به شمار می آید این مرکز داده عظیم اعلام نموده است که توانایی نگهداری ۴۰۰ هزار سرور را دارد ، یکی از مزیت های مرکز داده OVH مجهز بودن به فایروال های امنیتی پیشرفته میباشد ، وب سایت حفاظت و پشتیبانی از اطلاعات با توجه به نیاز کاربران ایرانی در حال حاضر امکان ارایه خدمات میزبانی با پهنای باند بالا و ترافیک نامحدود در این دیتاسنتر را برای کاربران خود فراهم آورده است.

“OVH” یک شرکت رایانش ابری فرانسوی است که به ارائه سرویس هایی نظیر سرور مجازی، اختصاصی و سایر خدمات وب می پردازد. این شرکت در سال 1999 توسط خانواده “Klaba” تاسیس شد و مقر آن در “Roubaix” فرانسه واقع است.

تاریخچه دیتاسنتر فرانسوی او وی اچ OVH

دیتاسنتر او وی اچ در سال 1999 توسط فردی به نام “Octave Klaba” و با کمک سه عضو خانواده (هنری، هالیون و میروسلا) تاسیس شد. در اکتبر سال 2016، گزارش شده است که این شرکت 250 میلیون دلار برای گسترش بیشتر شرکت خود در سطح بین الملل صرف کرده است. شرکت OVH بیش از 1000 میلیون دلار ارزش دارد و تنها در سال مالی 2016، به میزان 320 میلیون یورو درآمد داشته است. این شرکت یکی از بزرگترین دیتاسنترهای جهان می باشد که در بیشتر کشورهای پیشرفته به ارائه خدمات می پردازد.

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید