آتش نشانی های پرند

آتش نشانی های پرند

پرند، شهری تازه تأسیس در شهرستان رباط کریم، استان تهران است که در زمان ریاست جمهوری دکتر محمود احمدی نژاد با عنوان مسکن مهر گسترش یافت و باعث رشد جمعیتی و رفاهی این شهر شد،شهر پرند 6 فاز دارد. فازهای 0 و 1 اکثرا شخصی ساز و همواره گرانقیمت تر از سایر فازهای مسکونی پرند است. میدان استقلال مرکز شهر پرند است و مرکز خرید و پاساژها و بازار اصلی هم در میدان استقلال واقع شده که در فاز 2 پرند قرار دارند. مرکز خرید بزرگ و شیک های-سی هم در میدان چمران واقع در فاز 3 پرند قرار دارد.

این شهر در 30 کیلومتری جنوب‌غربی تهران و در مسیر آزادراه تهران ـ ساوه واقع شده‌است.

احداث نیروگاه پرند در سال ۱۳۸۳ توسط شرکت مپنا شروع شد و آخرین واحد آن در سال ۱۳۸۵ سنکرون گردید. این شهر دارای خط مستقل راه آهن بوده و روزانه ۱۴ قطار شهری تا ایستگاه راه آهن تهران تردد می نماید. متروی شهر پرند هم به زودی احداث خواهد شد.

جمعیت پرند

جمعیت شهر پرند در سرشماری سال ۱۳۹۵ برابر با ۹۷٬۴۶۴ نفر (۳۱٬۶۹۳ خانوار) می‌باشد که از این تعداد ۴۸٬۹۷۷ نفر مرد و ۴۸٬۴۸۷ نفر زن می‌باشند.

این شهر در سال ۱۳۹۰ دارای ۲۸٬۷۳۳ نفر جمعیت (۸۱۰۷ خانوار) بوده‌است، که از این تعداد شامل ۱۴٬۹۹۳ نفر مرد و ۱۳٬۷۴۰ نفر زن می‌شده‌است. جمعیت شهر پرند در سال ۱۳۸۵، ۵٬۷۹۱ نفر (۱٬۶۰۳ خانوار) بوده‌است. شهر جدید پرند در سرشماری سال ۱۳۹۵ جمعیتی بالغ بر ۹۷٬۴۶۴ نفر را شامل شده و بیشترین رشد جمعیتی در بین شهرهای ایران را داشته‌است.

سازمان آتش نشانی پرند

فعالیت آتش نشانی پرند

امور مربوط به آتش نشانی و موارد مرتبط

موقعیت آتش نشانی پرند

فاز 2

آدرس آتش نشانی پرند

شهر جديد پرند – فاز دو –

تلفن آتش نشانی پرند

56720025 -021

 

0/5 ( 0 نظر )


نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

نظر خودتان را ارسال کنید