سپیدرود 1 – 3 پرسپولیس ؛ تنها یک نیمه برای رسیدن به صدر کافیست

دیدار حساس دو تیم سپیدرود و پرسپولیس با برتری تیم مهمان به پایان رسید .

به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار دو تیم سپیدرود و پرسپولیس در لیگ برتر خلیج فارس با برد پر گل شاگردان برانکو ایوانکوویچ به پایان رسید تا این تیم صدرنشین لیگ برتر شود .

تیم پرسپولیس بازی را هجومی آغاز کرد و به دنبال به ثمر رساندن گل در همین دقایق ابتدایی بازی بود که موفق به انجام این کار هم شد . روی حرکت علی علیپور ، توپ به او رسید و در موقعیت تک به تک با کوروش ملکی قرار گرفت که موفق شد دروازه تیم سپیدرود را باز کند و اولین گل تیم خود را در دقیقه 10 به ثمر برساند .

حملات تیم پرسپولیس بعد از به ثمر رساندن گل اول هم ادامه داشت تا با تفاضل گل بالاتر بتواند پیروز این میدان شود و صدرنشینی خود را تثبیت کند . در دقیقه 31 روی ارسال توپ به محوطه جریمه ، توپ به شجاع خلیل زاده رسید و وی با ضربه سر قصد باز کردن دروازه را داشت که در دهانه دروازه ضربه احمد نوراللهی توپ را به توپ دروازه تیم سپیدرود چسباند تا گل به نام او به ثبت برسد .

تیم سپیدرود روی حرکات تهاجمی توانایی بالایی نداشت و اندک موقعیت های این تیم نیز راه به جایی نمی برد . همین وضعیت در بخش دفاعی این تیم نیز صادق بود و عدم توانایی این تیم در دفاع باعث به ثمر رسیدن گل سوم تنها 9 دقیقه بعد از گل دوم شد .

حرکت مهدی ترابی و پاس کات بک این بازیکن برای سیامک نعمتی این بازیکن را در آستانه به ثمر رساندن گل سوم قرار داد و سیامک نعمتی نیز به راحتی دروازه تیم سپیدرود را برای بار سوم باز کرد تا کار تیم سپیدرود در همان نیمه اول کاملا تمام شود .

در نیمه دوم تیم سپیدرود بعد از مدتی اقدام به حمله کرد و موفق شد تک گل خود را توسط مهرداد بیرامی وارد دروازه تیم پرسپولیس کند . در دقیقه 67 ، محمد غلامی وارد محوطه جریمه تیم پرسپولیس شد و با پاسی عرضی توپ را به بیرامی سپرد تا این بازیکن دروازه تیم پرسپولیس را باز کند .

با توجه به برتری تیم پرسپولیس این تیم در پایان سال به صدر جدول رسید تا طعم صدرنشینی را بعد از مدتی دوباره بچشد .

اختصاصی آسمونی

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید