آموزش سئو مستر آموز

بایرن مونیخ 1 – 3 لیورپول ؛ درخشش مانه برای صعود کافی بود

دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بین دو تیم بایرن مونیخ و لیورپول با برتری لک لک ها به پایان رسید .

به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار برگشت مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا با برتری تیم لیورپول به پایان رسید تا کار تیم بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان به اتمام برسد .

بازی در دقایق ابتدایی کاملا آرام و بدون هر گونه موقعیت خطرناکی بر روی دروازه ها دنبال می شد . هر دو تیم سعی در اداره بازی داشتند و به هیچ وجه دلشان نمی خواست که روی اشتباه ناشیانه گلی را دریافت کنند .

با توجه به نتیجه دیدار رفت تیم لیورپول از انگیزه های بالاتری برای برد در این بازی بهره مند بود . تساوی بدون گل در آنفیلد این شانس را برای این تیم بوجود آورده بود تا تنها با به ثمر رساندن یک گل و یا کسب تساوی همراه با گل به دور بعدی صعود کند .

گل اول لیورپول – سادیو مانه

تیم لیورپول ، با توجه به خط حمله خطرناک خود از هر دو سمت زمین حملات مختلفی را بر روی دروازه تیم بایرن ایجاد می کرد . روی دومین حمله جدی این تیم در دقیقه 26 گل اول بازی به ثمر رسید . حرکت عالی مانه رسید و اشتباه بچه گانه مانوئل نویر که از دورران اوج خود بسیار فاصله گرفته است باعث به ثمر رسیدن گل اول شد . توپ به مانه رسید و این بازیکن با چرخشی عالی موفق شد نویر را پشت سر بگذارد و با ضربه چیپ دروازه تیم بایرن مونیخ را باز کند .

گل اول بایرن مونیخ – جوئل ماتیپ ( گل به خودی )

تیم بایرن مونیخ که تمامی آرزوهای خود را از دست رفته می دید شروع به حمله کرد آنها حال به دو گل برای صعود به دور بعد نیاز داشتند . حملات تیم بایرن مونیخ از جناحین و دست پاچگی جوئل ماتیپ در دقیقه 39 کار دست این تیم داد . روی حرکت گنابری و ارسال تند و تیز این بازیکن برای لواندوفسکی ، جوئل ماتیب برای جلوگیری از ضربه زنی لواندوفسکی پای خود را برای دفع توپ بلند کرد تا توپ را دور کند ولی با برخورد توپ به پای او وارد دروازه خودی شد تا تیم بایرن مونیخ به بازگشت در این دیدار امیدوار باشد .

در نیمه دوم تیم لیورپول بهتر بازی کرد . با توجه به گلزنی در خانه زمین این تیم با کسب یک تساوی می توانست به یک صعود اقتصادی دست یابد اما تیم یورگن کلوپ بیشتر از این ها حرف برای گفتن داشت .

گل دوم لیورپول – ویرژیل فن دایک

در دقیقه 69 گل دوم لیورپول توسط فن دایک به ثمر رسید تا تمامی آرزو های تیم بایرن مونیخ در یک آن به باد رود . روی ارسال کرنر توسط جیمز میلنر به روی دروازه ، ویرژیل فن دایک بالا تر از متس هوملس موفق شد با ضربه سر توپ را روانه دروازه مانوئل نویر کند تا بار دیگر تیم لیورپول پیش بیافتد .

گل سوم لیورپول – سادیو مانه

تیم بایرن مونیخ که در شوک و خطر حذف شدن قرار داشت جلو کشید تا شاید با ک معجزه بتواند به بازی برگردد ولی سادیو مانه تیر خلاص را در دقیقه 84 به پیکره بین جان بایرن مونیخ شلیک کرد . حرکت تند و تیز محمد صلاح و ارسال عالی این بازیکن به روی دروازه با ضربه سر سادیو مانه همراه شد تا این بازیکن موفق شود دومین گل خود را به ثمر برساند و خیال تیم لیورپول را از بابت صعود به دور بعد راحت کند .

در نهایت تیم لیورپول با برتری 3 بر 1 در برابر تیم بایرن مونیخ موفق شد به دور یک چهارم صعود کند تا لیگ جزیره با چهار نماینده در دور یک چهارم از شانس بسیار بالایی برای آوردن جام به انگلیس برخوردار باشد .

اختصاصی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید