آموزش سئو مستر آموز

منچسترسیتی 7 – 0 شالکه ؛ کمدی الهی پپ گواردیولا !

دیدار دو تیم منچسترسیتی و شالکه در دور برگشت مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا با برد سیتیزن ها به پایان رسید .

به گزارش ورزشی آسمونی ، مرحله برگشت یک هشتم لیگ قهرمانان بین دو تیم منچسترسیتی و شالکه برگزار شد که شاگردان پپ گواردیولا با 7 گل تیم شالکه را مجازات کرد .

تیم منچسترسیتی مانند همیشه سعی در نمایش یک بازی برتر و به دست گیری توپ و میدان بود و تیم شالکه نیز قدرت بدست آوردن توپ را نداشت . حملات پیاپی و خطرناک بازیکنان سیتی ، رمقی برای تیم شالکه باقی نگذاشته بود .

در دقیقه 32 مسابقه روی حرکت برناردو سیلوا درون محوطه برای رسیدن به توپ ارسالی با خطای بروما همراه شد تا آگوئرو از روی نقطه پنالتی موفق شود دروازه تیم شالکه را به راحتی باز کند .

گل پنجم منچسترسیتی – برناردو سیلوا

تنها 5 دقیقه لازم بود تا اگوئرو دبل کند . حرکت عالی رحیم استرلینگ و پاس پشت پای این بازی کن درون محوطه به آگوئرو رسید و این بازیکن با ضربه ای محکم توپ را وارد دروازه تیم شالکه کرد تا خیال تیم سیتی از صعود در همان نیمه اول راحت شود اما این پایان کار نبود !

شاگردان پپ گواردیولا دست بردار نبودند و در دقیقه 42 روی فرار سانه این تیم به گل رسید . پاس زینچنکو و حرکت سانه باعث شد تا این بازیکن در موقعیت خوبی برای شوت زنی قرار بگیرد و با شوتی زمینی دروازه تیم شالکه را برای بار سوم باز کند .

در نیمه دوم تیم منچسترسیتی بهتر از نیمه اول کار کرد و اختلاف را بیشتر و بیشتر کرد . در دقیقه 55 روی حرکت سانه و پاس عرضی این بازیکن به درون محوطه جریمه ، رحیم استرلینگ به توپ رسید و با فرستادن توپ به قعر دروازه شالکه گل چهارم را برای تیمش به ثمر رساند .

گل ششم منچسترسیتی – فیل فودن

گل پنجم شالکه باز هم روی حرکت عالی سانه به ثمر رسید . ستاره جوان منچسترسیتی با عبور از مدافع تیم شالکه با پاس کات بک برناردو سیلوا را صاحب توپ کرد و این بازیکن با ضربه ای نه چندان قوی موفق شد دروازه شالکه را باز کند تا حساب کار پنج بر صفر شود .

گل ششم توسط فودن زده شد . بازیکن جوان تیم منچسترسیتی که تنها 18 سال دارد روی پاس عالی سانه به توپ رسید و با عبور از سد دروازه بان تیم شالکه موفق شد دروازه خالی این تیم را باز کند تا موفق به گلزنی در این بازی شود .

گل هفتم و حسن ختام این مسابقه توسط گابریل خسوس به ثمر رسید . در دقیقه 84 روی پاس برناردو سیلوا به خسوس این بازیکن با یک شوت محکم و دیدنی از روی خط محوه جریمه موفق شد گل هفتم تیمش را وارد دروازه شالکه کند .

اختصاصی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید