استقلال 1 – 1 العین ؛ تنها چند سانتی متر تا برد استقلال فاصله بود !

دیدار دو تیم استقلال و العین در لیگ قهرمانان آسیا با تساوی دو تیم به پایان رسید .

به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار دو تیم استقلال و العین در لیگ قهرمانان آسیا با ناداوری با تساوی به اتمام رسید .

دیدار دو تیم در نیمه اول جذاب و تماشایی دنبال می شد ولی توپی از خط دروازه ها در نیمه اول عبور نکرد ولی هر دو تیم در زدن توپ به تیرک دروازه تبحر خاصی داشتند . در نیمه دوم اما شرایط جور دیگری رقم خورد .

در نیمه دوم روی حرکات تکنیکی بازیکنان استقلال و به خصوص فرشید اسماعیلی ، این بازیکن در دقیقه 52 می توانست دروازه خالد عیسی را باز کند که با عبور از چند بازیکن العین به زیبایی موفق به شوت زنی شد ولی خالد عیسی از ورود توپ به دروازه ممانعت کرد .

در دقیقه 53 روی ارسال عالی کرنر توسط پاتوسی ، فرشید باقری با ضربه سر موفق شد گل اول تیم استقلال را وارد دروازه کند و برتری تیم استقلال را به نمایش بگذارد . در ادامه نیز برتری تیم استقلال کاملا مشهود بود ، موقعیت های ایجاد شده توسط طارق همام ، منشا و پاتوسی البته راهی به دروازه تیم العین نداشت .

در دقیقه 82 روی ضربه محکم والی محسن کریمی روی بلوکه شدن توپ ، توسط خالد عیسی دفع شد تا استقلال نتواند گل دوم خود را به ثمر برساند .

تیم استقلال آنقدر در زدن گل تعلل کرد تا گل تساوی را در دقیقه 85 دریافت کرد . روی ارسال ضربه آزاد به روی دروازه و برگشت ناقص توپ ، سوکاسا شیوتانی موفق شد در ریباند توپ را به گوشه دروازه رحمتی فرستاده و بازی را به تساوی بکشاند .

تیم استقلال در دقیقه 92 به گل دیگری دست یافت که داور با سخت گیری بسیار بالا اعلام آفساید کرد . ارسال ضربه آزاد به درون محوطه تیم العین با ضربه سر محمد دانشگر همراه شد که توپ وارد دروازه العین شد ولی داور خیلی سختگیرانه اعلام آفساید کرد تا بازی با تساوی به اتمام برسد .

 

اختصاصی آسمونی

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید