اخبار فوتبال

رسمی ؛ بازگشت زیدان به نیمکت رئال مادرید !

زین الدین زیدان به سمت سرمربی گری تیم رئال مادرید انتخاب شد .

zidane رسمی ؛ بازگشت زیدان به نیمکت رئال مادرید !

به گزارش ورزشی آسمونی ، بعد از نتایج ضعیف این فصل تیم رئال مادرید در لالیگا ، کوپا دل ری و حذف شدن از لیگ قهرمانان در مرحله یک هشتم ، باشگاه رئال مادرید با تجمع هواداران و اعتراض آنها مواجه شد و بدین ترتیب مسئله تعویض سرمربی تیم رئال مادرید بر سر زبان ها افتاد .

بعد از بازی شب گذشته تیم رئال مادرید در برابر وایادولید ، خطر از وجود یک جلسه بین مدیران تیم رئال مادرید به زبان ها آمد که نشان از برکناری سانتیاگو سولاری داشت . حال تیم رئال مادرید سرمربی موفق فصل گذشته خود را باز بر روی نیمکت خود خواهد دید که خبری بسیار خوبی برای هواداران تیم رئال مادرید است .

رئال مادرید تحت رهبری 2 و نیم فصلی زین الدین زیدان موفق شد سه لیگ قهرمانان اروپا ، 2 سوپر کاپ اروپا ، یک سوپر کاپ اسپانیا در برابر بارسلونا و یک لالیگا را بدست آورد که کارنامه بسیار خوبی برای زین الدین زیدان می باشد . البته این پایان کار نخواهد بود زیرا مشکلات تیم رئال مادرید تنها به رهبری این تیم ختم نمی شود و مشکل گلزنی این تیم درمان دیگری می طلبد . حال باید دید با بازگشت زیدان ، خرید های تابستانه تیم رئال مادرید چگونه خواهد بود و آیا تیم رئال مادرید می تواند به روز های خوب خود بازگردد یا خیر ؟

اختصاصی آسمونی 

تازه های آسمونی

رئال مادرید 2 – 0 سلتاویگو ؛ بازگشت به سبک زیزو و ایسکو !

شهاب نظری فر

رسمی ؛ ادر میلیتائو به رئال مادرید پیوست !

شهاب نظری فر

بازگشت زیدان به رئال از نگاه تصاویر

شهاب نظری فر

مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا

شهاب نظری فر

رئال مادرید 1 – 4 آژاکس ؛ بر باد رفتن تمامی رویاهای قهرمانی تنها در یک هفته

شهاب نظری فر

رئال مادرید 0 – 1 بارسلونا ؛ تکراری ترین اتفاق این روز های دنیای فوتبال

شهاب نظری فر

نظر شما چیست؟