اخبار فوتبال

آیا قطر جام ملت‌ها را پس می‌دهد؟

Does Qatar give away the national cup آیا قطر جام ملت‌ها را پس می‌دهد؟

به گزارش آسمونی:پس از رد شکایت امارات در مورد تابعیت ۲ بازیکن قطر در جام ملت‌ها توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا این پرونده وارد فاز جدیدی شد.

معزعلی بازیکن تیم ملی فوتبال قطر و آقای گل فوتبال آسیا بازیکنی است که در روز‌های جام ملت‌ها و پس از آن مورد اتهام برای جعل تابعیت قطر بود و این شکایت از سوی امارات به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه شد.

کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت امارات را در این‌باره رد کرد و مسئولان فوتبال این کشور در تازه‌ترین اقدام خود خواهان بررسی این پرونده در دادگاه بین المللی ورزش (CAS) شدند.

در شکایت مسئولان امارات بسام الراوی بازیکن عراقی الاصل تیم ملی فوتبال قطر نیز از دیگر موارد اتهامی قطر در استفاده از بازیکنان غیر مجاز است و دادگاه عالی ورزش به زودی رای نهایی خود را در مورد این پرونده صادر خواهد کرد.

امارات متحده عربی با حمایت عربستان امیدوار است با این اتفاق جام ملت‌های آسیا را از قطر بگیرد. البته این موضوع از محالات در فوتبال است چرا که قطر میزبان جام جهانی ۲۰۲۲ است و مورد حمایت فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار دارد و در روز‌های اخیر هم با میزبانی مشارکتی در جام جهانی مخالفت کرده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

تازه های آسمونی

رنکینگ جدید فیفا ؛ ایران اول آسیا و 22 جهان

شهاب نظری فر

هدیه شگفت انگیز لیونل مسی برای آقای گل جام ملت های آسیا 2019

شهاب نظری فر

بازداشت هوادار اماراتی تیم ملی قطر در پی حمایت این تیم !

شهاب نظری فر

ترین های جام ملت های آسیا 2019

شهاب نظری فر

قطر 3 – 1 ژاپن ؛ تیم قطر قهرمان جام ملت های آسیا 2019 شد

شهاب نظری فر

رسمی ؛ کارلوس کی روش از ایران خارج شد

شهاب نظری فر

نظر شما چیست؟