لیورپول 4 – 2 برنلی ؛ پا به پای سیتی به سمت قهرمانی !

دیدار دو تیم لیورپول و برنلی در لیگ برتر جزیره با برتری لک لک ها به اتمام رسید .

به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار دو تیم لیورپول و برنلی که در ورزشگاه آنفیلد برگزار شد با برتری 4 بر 2 تیم قرمز پوش میدان به اتمام رسید .

تیم لیورپول بازی را هجومی آغاز کرد ولی این تیم برنلی بود که به گل رسید . روی ضربه کرنر ، اشلی وست وود مستقیم از روی ضربه کرنر توپ را به سمت دروازه آلیسون ارسال کرد که توپ بدون برخورد به کسی وارد دروازه شد تا گل تیم برنلی به زیباترین وجه ممکن به ثمر برسد . البته داور روی صحنه گل میتوانست خطا بر روی آلیسون را اعلام کند زیرا تارکوفسکی با پرش و گذاشتن دست خود بر روی شانه آلیسون مانع از واکنش این دروازه بان شد .

گل دوم لیورپول – سادیو مانه

تیم لیورپول که صدر جدول را از دست رفته میدید اقدام به حمله کرد تا نتیجه بازی را برگرداند . در دقیقه 19 روی حرکت سریع و تکنیکی محمد صلاح و پاس عرضی این بازیکن ، توپ با عبور از مدافعین برنلی به فیرمینو رسید و این بازیکن دروازه را باز کرد .

در دقیقه 28 روی اشتباه مدافعین تیم برنلی دروازه این تیم برای بار دوم باز شد . اشتباه مدافع تیم برنلی در دفع توپ ، محمد صلاح درون محوطه پا به توپ شد و در نهایت توپ به سانه رسید و ضربه دقیق و فنی بسیار زیبای مانع باعث باز شدن دروازه برنلی شد .

بازی در نیمه دوم نیز دست تیم لیورپول بود . در دقیقه 67 روی اشتباه بسیار بد از تام هیتون و ضربه بد این بازیکن به توپ ، صلاح پا به توپ شد ولی تکل بازیکن برنلی مانع از ضربه زنی صلاح شد ولی توپ لو رفته به فیرمینو رسید تا دروازه برنلی برای بار سوم باز شود .

گل چهارم لیورپول – سادیو مانه

در ادامه تیم برنلی روی دومین حمله خود در طول بازی موفق شد گل دوم خود را به ثمر برساند . پاس ویدرا درون محوطه جریمه برای گادمانسون این بازیکن به توپ رسید و توپ را وارد دروازه تیم لیورپول کرد تا بازی 3 بر 2 شود .

در دقیقه 93 نیز گل چهارم لیورپول به ثمر رسید . بازهم اشتباه مدافعین برنلی باعث باز شدن دروازه شد . روی فرار مانه ، توپ به او رسید و با پشت سر گذاشتن تام هیتون گل چهارم لیورپول را به ثمر رساند تا بازی با نتیجه 4 بر 2 به اتمام برسد .

 

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید