اخبار فوتبال

بارسلونا 3 – 1 رایو وایه کانو ؛ پیشتازی بارسلونا در جاده خلوت قهرمانی

دیدار دو تیم بارسلونا و رایو وایه کانو در لالیگای اسپانیا با برتری آبی اناری پوشان به اتمام رسید .

barcelona 1 بارسلونا 3   1 رایو وایه کانو ؛ پیشتازی بارسلونا در جاده خلوت قهرمانی
ورزشی آسمونی – Asemooni Sport

به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار دو تیم بارسلونا و رایو وایه کانو در هفته بیست و هفتم لالیگا با برتری شاگردان والورده به اتمام رسید تا این تیم به راحتی و بدون رقیب مسیر قهرمانی را بدون تعلل طی کند .

تیم بارسلونا نیمه اول را بهتر آغاز کرد و می توانست خیلی زود در دقیقه 10 به گل برسد که مدافعین تیم وایه کانو مانع از باز شدن دروازه شدند . در ادامه روی سانتر لیونل مسی به روی دروازه ، توپ با عبور از مدافعین با اختلاف بسیار کمی از بالای سر اومتیتی عبور کرد تا این بازیکن نتواند به توپ ضربه بزند و دروازه وایه کانو را باز کند .

تیم بارسلونا علارغم حمله های بسیار خطرناک خود بر روی دروازه وایه کانو در زدن ضربه آخر علل خصوص توسط کوتینیو و لوییس سوارز مشکل داشت و ناتوان بود . بعد از چند حمله توسط تیم بارسلونا ، روی تک موقعیت ایجاد شده توسط وایه کانو ، دی توماس با عبور از مدافع پیش روی خود با یک ضربه فنی و دقیق موفق شد دروازه تیم بارسلونا را باز کند .

pique بارسلونا 3   1 رایو وایه کانو ؛ پیشتازی بارسلونا در جاده خلوت قهرمانی
گل اول بارسلونا – جرارد پیکه

در دقیقه 38 تیم بارسلونا روی خطای انجام شده بر روی آرتورو ویدال صاحب ضربه آزاد در سمت راست محوطه جریمه شد که ارسال عالی مسی با ضربه سر جرارد پیکه همراه شد تا این بازیکن موفق شود در این بازی گلزنی کرده و بازی را به تساوی بکشاند .

در نیمه دوم تنها 4 دقیقه بعد از شروع بازی روی خطای انجام شده بر روی سمدو درون محوطه جریمه ، داور اعلام پنالتی کرد تا لیونل مسی با باز کردن دروازه تیم وایه کانو برتری تیم بارسلونا را به عرضه برساند .

suarez بارسلونا 3   1 رایو وایه کانو ؛ پیشتازی بارسلونا در جاده خلوت قهرمانی
گل سوم بارسلونا – لوییس سوارز

گل سوم تیم بارسلونا به زیبایی هر چه تمام تر به ثمر رسید . ایوان راکیتیچ بعد از حضور خود در زمین تنها به 2 دقیقه نیاز داشت تا با پاس گل خود تیم بارسلونا را با دو گل جلو بیاندازد . روی حرکت عالی دمبله از سمت راست و کات بک این بازیکن به سوارز ، سوارز با یک پاس راکیتیچ را پا به توپ کرد و راکیتیچ نیز یک دو خود را با سوارز کامل کرد تا سوارز موفق شود دروازه وایه کانو را برای بار سوم باز کند .

در نهایت بازی با نتیجه 3 بر 1 به اتمام رسید تا تیم بارسلونا همچنان در لالیگا پیشتاز باشد .

تازه های آسمونی

جدول لالیگا – امتیازها، نتایج و برنامه بازی های 2018 – 2019

شهاب نظری فر

رئال بتیس 1 – 4 بارسلونا ؛ معجزات لیونل مسی غوغا می کنند

شهاب نظری فر

رئال مادرید 2 – 0 سلتاویگو ؛ بازگشت به سبک زیزو و ایسکو !

شهاب نظری فر

مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا

شهاب نظری فر

لیون 1 – 5 بارسلونا ؛ لیونل مسی ، این اعجوبه مهار ناشدنی !

شهاب نظری فر

مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا

شهاب نظری فر

نظر شما چیست؟